Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A szerelem kialakulását...

A szerelem kialakulását mennyire befolyásolja a két fél anyagi helyzetének a különbözősége? Szeretheti egymást 2 teljesen ellentétes anyagi helyzetű fél?

Figyelt kérdés
Pl. ismerek olyan 30-on túli (közel a 40-hez) szingli férfit, aki konkrétan kijelentette, hogy neki olyan nő nem lesz sose a barátnője, akinek bármilyen adóssága is van, legyen az akármilyen kicsi is.

2014. nov. 23. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
jó keresgélést neki
2014. nov. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg rossz tapasztalat miatt jelentette ezt ki, egyszer már megégette magát. Nem úgy hangzik, mintha az anyagi helyzet különbsége zavarná (értsd, gazdag-szegény), hanem a felhalmozott adósság, lehetett olyan nő, akibe beleszeretett és aki vele fizettette ki.


Emiatt persze nem kéne általánosítania és valahol azért az ő hibája is, ha balekra lehetett venni. 26/F

2014. nov. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csóró férfiak szívják meg a legjobban, egy nőnél mindegy az anyagi háttértalál valakit
2014. nov. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerethet bárki bárkit, de azért sokat számít, hogy hasonlóan gondolkodjanak. Én nagyon odafigyelek a pénzre, már az is frusztrál, hogy a párom kijelentette, hogy ő nem hajlandó költségvetéses excelt írogatni. Így szerintem nem látjuk, mire megy el a pénz. Ez persze apróság, de már ez is gondot okozhat. Hát még ha valakik teljesen máshonnan jönnek, máshogy gondolkoznak.
2014. nov. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Scav ***** válasza:
Sok probléma forrása lehet, ha nagyon különböznek az anyagiak. Egyszerűen azért, mert ilyenek vagyunk. Nem tudod figyelmen kívül hagyni. Ha kevesebbet keresel, akkor kevesebbnek fogod magad érezni, ha többet, akkor meg azt érzed majd, hogy kihasznál. Előbb-utóbb előjön ez az érzés mindenkiben. Az a jó, a közel ugyanúgy kerestek. Ne az legyen, hogy az egyik 300 nettót visz haza, a másik meg minimálbéren tengődik. Lehet van ilyen kapcsolat, ami jól is működik, de ritka.
2014. nov. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez személytől függ, és neveltetéstől, hogy ki mit hozott otthonról… Magamból kiindulva igen is befolyásolhatja. Engem kifejezetten zavar az ha a párom jóval magasabb színvonalon él mint én, ezáltal nem is tudom teljes egészébe önmagamat adni. Akarva akaratlanul , valamiért ez mindig is belevolt kódolva a fejembe.
2022. febr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!