Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek valaha jobb, mint az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek valaha jobb, mint az ismerőseim?

Figyelt kérdés

Az összes barátom/ismerősöm gazdagabb, talpraesettebb, szerencsésebb nálam, és mindig sajnálnak, csak utánuk kullogok a sorban.

Változhat ez valaha?


2014. aug. 10. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
ha hiszel magadban, akkor változhat.
2014. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Túl vagyok már rengeteg önismereti meg önbizalomkúrán, de valahogy semmiben sem lettem jobb senkinél
2014. aug. 10. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:

ez hülyeség...miért hasonlítod magad máshoz?


nekem 3 szakmám van, van állásom, spórolt pénzem, elég jó cuccaim amit a saját pénzemből vettem, céljaim, barátaim......

ismerek olyat aki kb ennek a századát érte el...0 Ft-ja van szó szerint, semmi komoly cucca, amit mástól kapott még azt is elherdálta...van 1 szakmája de inkább Mekk Elek mint profi a szakmájában...és a többi...de van olyan neki ami nekem nincs még...boldogsága...megtalálta azt akit szeret és aki szereti...akkor most sírjak, mert ő többet ért el mint én? ő megszerezte azt amire igazán vágyok...mégsem vagyok irigy rá...örülök, hogy ő boldog és tudom, hogy én is boldog leszek...azaz ő életet, ez az én életem...nem kell máshoz hasonlítanod magad, nem kell elérned azt amit mások...a saját céljaidat kövesd! ha neked ez megfelel akkor ne foglalkozz azzal, hogy sajnálnak, hogy csak "mögöttük kullogsz"...a saját életed éld ne az övéket kövesd!!! ha szeretnél olyan dolgokat amik nekik vannak akkor tegyél érte! változhat igen! ha szeretnél te is úgy élni akkor rajtad áll!

2014. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!