Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiskoromban egy betegség miatt kivették a jobb herémet és a napokban sajnos el kellett távolítani a másikat is. Gyermeknemzésre így alkalmatlan lettem. Találok így nőt valaha is még magamnak?

Figyelt kérdés
Vagy semmi esélyem? 25/F
2014. aug. 6. 20:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
De azért feláll?
2014. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Persze csak gyógyszert kell hozzá szedni.
2014. aug. 6. 20:50
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb korban vagy ahhoz, amiről kérdezel:) 27 éves vagyok, egyik barátnőm sem szeretne gyereket soha, sőt, talán én sem, de én még nem döntöttem el. Mert cuki, de meg kell őket szülni, ami nincs rendben. :D


Egyre inkább fogsz olyan nőt találni, aki tökéletesen elégedett az életével, a karrierjével, az élet egyéb szépségeivel, hiszen többnyire férjhez ment és szült az, aki erre vágyott. Persze akadnak kivételek. De szerintem mindenki szülhetett volna már, csak éppen értékelte az élet egyéb dolgait is. :)


Szóval fel a fejjel! Sok nőnek te vagy az álma:)


27n

2014. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Jázi :) ***** válasza:
100%
Esélyed van. Vannak nők akik nem akarnak alapból gyereket. Ha meg majd a párod mégis akar, arra ma már lehet találni megoldást. Az a lényeg,hogy ne ezzel kezd az ismerkedést de azért időben világosítsd majd fel a lányt is.
2014. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
persze, találni fogsz! :)
2014. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Kamu a kérdés, de viccnek király.:D
2014. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Igen,van aki nem is szeretne gyereket szülni .

Ettől még a sex mehet,és az elélvezés is olyan lesz,mint 14-15 évesen .Azaz az opálos nedv mindig jön. Ha prosztatádat vették volna ki,akkor ez sem lenne .

Gyereknemzés miatt nem kell védekezned .

2014. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Igen nehéz megtalálni azt az időpontot egy kapcsolat kezdetén amikor az ember őszintén beszélhet ezekről a dolgokról és nem kell attól félnie, hogy másnap már pattintva lett...


3-as! Neked külön köszönöm a kedves hozzászólásodat!


6-os! Elég degenerált humorod lehet, ha neked ez vicces, de gyere nézd meg hogy hazudok-e aztán nevess...

2014. aug. 6. 20:55
 9/23 anonim ***** válasza:

Aki veled lesz, nem jön ide sírni, hogy terhes lehet-e...

:D


A viccet félretéve, nagyon sok nő nem akar gyereket, én speciel szeretem őket, de megijeszt a felelősség, nagyon is.. Biztos vannak akik hasonlóan éreznek, és megfelelnek a korosztályodnak..

2014. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Bőven találsz majd olyan fiatal nőt, akinek már van gyereke. Aki azt állítja, hogy neki nem kell, 10-ből legalább 8 mégis akar idővel, ilyen a biológia. Vagy marad még az örökbefogadás. Találni találsz, csak az nálad a kérdés, mikor mondod majd el neki. Ne a legelején, de ne is túl későn. Sajnálom, ami veled történt, nagyon szomorú, de legalább élsz, csak bátran, pozitívan!
2014. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!