Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti újrakezdenétek az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti újrakezdenétek az ex párotokkal?

Figyelt kérdés

A volt pasimmal 4 évig voltunk együtt (első férfi az életemben, első szerelem), mondjuk úgy, hogy 1,5 évre szakítottunk, hébe-hóba találkoztunk, mint "barátok". Abban a 1,5 évben volt másik párkapcsolatom. Ő is próbálkozott mással. Az enyémnek én vetettem véget, mert úgy éreztem, hogy csak szexre ment ki az egész. Az ő kapcsolata pedig elvileg azért volt rossz, mert folyamatosan rám gondolt. Próbált elfelejteni, de nem sikerült. Ágyba vinni már nem tudta a nőt...elvileg pont emiatt. Nem tartott valami sokáig neki. Noha nekem 1 évig volt másik barátom. A párkapcsolatom alatt viszont én is végig úgy éreztem, hogy őt szeretem. Nem tudtam elfelejteni, folyamatosan rá gondoltam és róla álmodoztam. Az utóbbi időben (amióta vége a 2. kapcsolatomnak) újra találkozgatni kezdtünk. Ő kezdeményezett ugyan, de lehet én is visszamentem volna magamtól.

Abban a 4 évben, amíg együtt voltunk, már a közös jövőt terveztük...2 év után eljegyzett, esküvő volt a láthatáron. Azonban egy szép téli napon minden megromlott. Nem csalt meg, semmi ilyesmi. Csak kissé eldurrant az agya. Nem ütött meg, nem durva szavakkal dobálózott. "Csupán" hirtelen felindulásában úgy megszorította a kezemet, hogy könyörögni kellett, hogy engedje el. (Meg még voltak egyebek is, lehet, hogy mérvadóbbak, ha valakit érdekel, privátban elmondom.) Ez utána többször is megismétlődött, én pedig nem bírtam tovább így egy jó barátunk karjaiba menekültem. akivel kialakult a következő párkapcsolatom. Nem mondom, hogy félek tőle, mert embertől nem szokásom. Egyszerűen talán azért vonzódom hozzá, mert ő volt az első férfi az életemben. És elég komoly volt a kapcsolatunk. A másik közben sem tudtam elfelejteni, legbelül mindig is őt szerethettem.

Ahogy mostanság találkozunk ez a dolog annyira nem is jut az eszembe...de amikor hozzá ér a karomhoz, vagy simogatni kezd, na akkor igen. Ő talán nem érzékeli, hogy engem anno mennyire megbántott ezzel és mennyire szíven szúrt a dolog. Mintha nem is emlékezne rá...persze azóta 10000000x bocsánatot kért, meg szánja-bánja.


24/L ; 33/F


Ti újrakezdenétek? Második esély? Tiszta lap?



2015. jún. 15. 00:37
1 2 3
 1/21 opened paradise ***** válasza:
55%

Ilyen vad emberrek nem kéne...


Lássuk csak,ettem-e ma meszet? Öhm,nem,szóval:

Nem.

2015. jún. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 opened paradise ***** válasza:
55%
*emberrel
2015. jún. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ha figyelembe vesszük, hogy eltelt 1,5 év? Annyi idő alatt lehet változni, nemde? Nem vadembernek ismertem meg, soha nem volt rá példa, hogy úgy viselkedjen...egyszerűen csak...emberek vagyunk, előfordul. Bár én elismerem, hogy elfogult vagyok, azért kellene külsős tanács, még ha az egész életünket nem is mesélem el.
2015. jún. 15. 00:43
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem, utálom az agresszív barmokat


De a saját exemmel se. Végülis nem véletlenül ex

2015. jún. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kezdeném újra az ex párommal, de nem is érzek iránta úgy, ahogy te a te exeddel. A te esetedben igen, újrakezdeném. Megbocsátanék, adnék második esélyt, de nem felejtenék.
2015. jún. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nekem az ismerős körömben volt már rá példa, nem is egy...most meg boldogabbak, mint valaha.
2015. jún. 15. 00:47
 7/21 A kérdező kommentje:
Igazabol en nem haragszok ra emiatt, "csak" a gondolattal, emlekekkel nem tudok mit kezdeni. Ennyi ido alatt sem sikerult felejteni, pedig a masik ferfi mindvegig azon volt. Sikertelenul.
2015. jún. 15. 01:09
 8/21 anonim ***** válasza:
Igen, de csak valami önvédelmi sporttal egyszerre.
2015. jún. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak hirtelen ideges lett vagy valami, meg kellene kérdezni mi volt ez...
2015. jún. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér a dolog. 50-50%-otok van, hogy sikerül-e.
2015. jún. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!