Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A ti tapasztalatotok szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti tapasztalatotok szerint csökkent a párotokkal összeköltözés után az intimitás, szex, meghittség?

Figyelt kérdés
Én sajnos harmadjára tapasztalom meg ezt életem során. Úgy érzem nekem férfiként nagyobb igényem van ezekre hosszú távon is, mint az eddigi párjaimnak. Én nem érzem azt, hogy "Végre megszereztem, most már nem kell tepernem érte. Megvan Ő". Én minden nap éreztetem szavakkal, tettekkel (hiányzol smsek, szerelmes versek, meglepik, rózsák, kreatív ajándékok és programok, ölelések, szerelmes szavak, stb ...), egyszóval a párkapcsolat összes létező szintjén kimutatott szerelmem. Amit eleinte viszonzott is, de erősen csökkenő tendenciát mutat érdeklődése. Túl korainak tartom még, hogy lankadjon a szerelem, csituljon a vágy és átmenjen egy "nagyon szeretem őt" érzésbe. Bennem még mindig erősen izzik és most már tudatosan kell figyelnem arra, hogy csökkentsem ezeket, mert úgy érzem sok vagyok neki. Hanyagoljam kissé, hogy hiányozzanak ezek neki, vagy fogadjam el hogy márpedig kezd kialudni a tűz részéről ? Egyáltalán törvényszerű, hogy néhány hónap után kisebb a láng ?

2015. ápr. 23. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk fordítva van. Az összeköltözés után intimebb lett inkább a viszont. A kapcsolat is mélyebb lett, így több az érintés, szeretgetés, ölelés, csók, stb. A különböző kis meglepik is rendszeresek.

Ha néhány hónap után már kisebb a láng, akkor az sose volt igazi. Most még inkább egyre erősödnie kéne, ahogy egyre jobban megismeritek egymást, egyre közelebb kerültök egymáshoz.

2015. ápr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne mutasd ki ennyire. 60-70 %-ot vegyel vissza. Ne adj ajandekot, verset, stb. Tul sok a jutalmazas. A testi kontaktot is vedd vissza. Mi is egyutt elunk es naponta szexelunk Orakat. N
2015. ápr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Néhány hónap alatt nem törvényszerű, ahhoz több év kell, hogy csökkenjen. Ha csökken a barátnőd lelkesedése elrontottál valamit. Túlságosan ragaszkodasz hozzá, lehet, hoigy megfojtod a túlzott szereteteddel. EZt neked kell érezni. Nem kell minden áldott nap rózsa meg vers, mert akkor nem fogja egy idő után értékelni. Kicsit vegyél vissza, hogy ő is teperjen. És ne kezdeményezz szexet, hagyd, hogy ő jöjjön. Lehet, hogy nehéz lesz kivárni. de ha meg akarod tartani, fogd vissza kicsit magad.
2015. ápr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Hat év után sem.
2015. ápr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!