Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretethiány és magány ellen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretethiány és magány ellen valami?

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni, megint rámjött ez a rossz érzés. Újra az exemet siratom, pedig nem érdemli meg, ráadásul már másfél éve nem vagyunk együtt. Most ez lehet, hogy szánalmas, de eléggé megviselt a szakítás, pláne, hogy nem is személyesen tette meg. :D Utána egy jó ideig vissza akarta könyörögni magát, de már megingott a bizalmam iránta. Mégis hiányzik. Nem is igazán ő, hanem egy társ, akiben meg lehet bízni, és kölcsönös az érdeklődés.
2015. jún. 15. 01:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeretet hiány ellen nem igazán lehet semmit, magadnak kell idővel rendbe tenni a dolgaid és az érzelmeid, mert ha más teszi ezt neked meg akkor hajlamosak az emberek túlzott lelkesedéssel szeretni azt a felet és megfojtani a szeretetükkel.
2015. jún. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Autogén tréning :) hátha segít. Vagy rendezz programokat, kezd el valami újat tanulni, lehetőleg ne egyedül. Minél több dolgod van, annál kevésbé zavar, hogy szakítottatok. Iratkozz be egy tánckurzusra, vagy járj el kirándulni egy csoporttal. Esetleg önkénteskedj állatmenhelyen, vagy kórházban, ossz ételt hajléktalanoknak. Általában felvidítja az embert, ha látja, hogy neki csak szerelmi bánata van. Sok sikert! :)
2015. jún. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok, nem is voltam ez a szeretetével fojtogató-típus. Nehezebben is engedek közel valakit, és nem is az hiányzik, hogy rajongjanak értem, mert ebből kaptam már azóta, és taszít ez a dolog. Inkább egy jóbarát hiányzik, akivel megértjük egymást és megbízhatunk egymásban.
2015. jún. 15. 01:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyát!
2015. jún. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van, kettő is. :)
2015. jún. 15. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!