Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen ellenszer van szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ellenszer van szerelem ellen?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit leírhatatlanul szeretek.Nem tudom kiverni a fejemből.De ő nem akar tőlem semmit.Mármint sokat beszélgettünk meg folyton rám írt facebookon is meg minden,de mostanában nem akar velem beszélni és mikkor bejelentkezek akkor ő egyből kilép.Elhitette velem,hogy lehet köztünk valami és utána lekoptatott.Nem tudom elfelejteni.Tényleg imádom őt.Van erre valami házi praktika? :-(

2012. ápr. 26. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pálinka és szex (másokkal).
2012. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Találsz mást. Amúgy megnyugtatlak, az élet nem csak 1 ilyen helyzettel fog megajándékozni.
2012. ápr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát ez qrva sz@r.Belefájdul a szívem ha nézem a képeit és tudom,hogy sose leszünk együtt.Állandóan rá gondolok,de komolyan.Nincs olyan negyed óra,hogy ne gondolnék rá.Tiszta szürke az összes napom nélküle.
2012. ápr. 26. 22:26
 4/13 anonim ***** válasza:

megoldás: nem nézed a képeit, nem gondolsz rá, nehéz lesz

és tudom, hogy igazából nem is akarod, de meg kell tenned, ez az első lépés.

aztán, keresel másik lány, akiért küzdeni fogsz.. ennyi

2012. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
1x nem tudok más lányra nézni.Ma is ott volt egy tök szép lány,de rá se néztem.Csak ő volt előttem.
2012. ápr. 26. 22:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Találkoztatok már személyesen?
2012. ápr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát még nem,de face-n rengeteget beszéltünk.

Ő 15 éves én 19.

2012. ápr. 26. 23:56
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Menjél ki a való életbe, ne a FB-n éld le az életedet.
2012. ápr. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem ott élem az életemet -_-


Csak megismerkedtünk és sokat beszélgettünk meg stb...

2012. ápr. 27. 13:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is így érzek sajnos, az enyém is plátói szerelem. Sokat randiztunk a lánnyal, teljesen megszerettem.. de ő nem tudott belém ezért is nem lett belőle semmi.

Megoldás : keresel más lányt, haverokkal lógsz > járj velük focizni nekem segít , ne legyél otthon egyedül semmiképp, határozd el hogy nem nézed a képeit és nem fogsz rá vágyni én is ezt próbálom :/ Amíg nem ismersz meg másik lányt addig nem fogod tudni hogy hány meg hány fasza :) kis csaj van még!

Kitartás!


19 F

2012. ápr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!