Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek egy olyan kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek egy olyan kapcsolatban, melyben a szerelem (kölcsönösen) egy élet végéig is eltarthat?

Figyelt kérdés

Ha igen/nem indokoljatok hogy miért ill. kort/nemet írjatok.

Akár személyes példát is írhattok.



2015. jún. 15. 12:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem gyakori, de én hiszek a létezésében. Egyelőre úgy tűnik, jól is választottam hozzá. N31
2015. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

A nagyszüleim. Már 50 éve házasok, most volt pont az évfordulójuk, és még mindig odavannak egymásért, öröm rájuk nézni. :)) Mikor kérdeztem nagyapámat erről, azt mondta, hogy amikor először meglátta nagyimat, olyan érzés volt, mintha villám csapott volna belé, és abban a pillanatban tudta, hogy el fogja venni feleségül. :)))


Csak sajnos azóta nagyon megváltozott a világ, és már sokkal nehezebb szerintem ilyen párt találni, főleg, mivel manapság csak a szex számít mindenkinek, és nem a belső értékeket figyelik, ezért nyilván szét is mennek a kapcsolatok... De én hiszek benne, hogy talán egyszer megtaláljuk a másik felünket.


19/L

2015. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Persze, hogy hiszek. De a szerelem egy idő után elmúlik és átalakul szeretetté. :)

Szeretném leélni az életemet az szerelmem mellett.


Példa: szüleim most a hónap végén ünneplik a 31. házassági évfordulójukat. Nagyon szeretik egymást és egymás mellett is fognak maradni. Nagyszüleimnek több mint 50 év házasság van mögöttük. Ők is egy életre választottak párt maguknak.


24N

2015. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Mi a baratommal kolcsonosen szeretjuk es tiszteljuk egymast. Mar tobb mint 3 eve egyutt vagyunk es ezido alatt kaptunk boven hideget meleget. Eleinte es meg most se igazan hiszik hogy egyutt maradunk de mi kitartunk egymas mellett. Ez alatt az ido alatt miota egyutt vagyunk mindig szamithattam ra es o is ram, lekopogom,hogy az erzeseim azota csak erosebbek lettek mint mikor megismertem. En egy nagyon nehez eset vagyok megis neki igy vagyok tokeletes. Ugy gondolom hogy ha ket ember kolcsonosen szereti es elfogadja a masikat az maskent nem is vegzodhet mint sirig tarto szerelemmel.

18/L 20,5/F

2015. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
igen, csak mert jó lenne :D 21f
2015. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Régen lehetséges volt, ma már nem.
2015. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem igen, eltarthat.
2015. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen. Főleg, ha a felek Gary Chapmant és Allan Pease-t is olvasnak :D
2015. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Én hiszek benne. De ezt sajnos nem tudom nagyon tapasztalatokra, példákra alapozni. Egyszerűen csak vagyok olyan naiv, hogy higgyek benne, és reméljem, hogy létezhet. Már csak azért is, mert én határozottan erre vágyom.


Mindemellett annyira aranyosnak tartom azt a görög történetet is arról, hogy mikor az istenek megteremtették az embert, két arca volt és 2x4 végtagja. És féltek tőlük, ezért elfelezték őket. És most mindenki a világban bolyong, a másik felét keresve.


Én hiszek abban, hogy a világban ott van a másik felem, aki pont engem keres :)


22/N

2015. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hiszek benne, láttam is már ilyet a családban, bár nyilván nem ugyanúgy éli meg ezt az ember a kapcsolat elején, mint sok év házasság után mama-tata korban.


Saját példát még csak 7 együttélés távlatában tudok mondani, ami igaz még nem egy nagy idő, de ugyanakkora, ha nem nagyobb a szerelem, mint az elején.

2015. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!