Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Komolyan lehet azt venni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan lehet azt venni, ha valaki fb-on irja le az érzéseit valakinek?

Figyelt kérdés
Nem olyanra gondolok, amikor valaki élőben köszönni sem mer a másiknak, hanem pl. valami okból kifolyólag nem tudnak személyesen találkozni, de nagyon el szeretné mondani az érzéseit a másiknak...ilyene setben komolyan vennétek az illetőt?
2015. jún. 15. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
persze.
2015. jún. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon emberfüggő. Általában véve szekptikus szoktam lenni az ilyen internetes szerelmi vallomásokkal. Viszont ha már eléggé ismerem az illetőt ahhoz, hogy tudjam, nem csak szórakozik, akkor végülis....
2015. jún. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na ez az, hogy szerintem is elég gáz, amikor valaki fb-on nyomul, élőben meg sem mer mukkanni, viszont most nekem nagyon fontos lenne, és hát az illető ismer engem annyira szerintem, h tudja, komolyan gondolom...
2015. jún. 15. 23:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha leírja facen, de később személyesen is megerősíti, akkor igen.
2015. jún. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akár akkor is komolyan lehet venni, ha élőben köszönni sem mer. Vannak, akik IRL interakcióban annyira szoronganak, hogy épphogy inkább a netes megnyilvánulásaikat érdemes komolyan venni, mert ott sokkal inkább önmagukat tudják adni.
2015. jún. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én biztosan komolyan venném :)
2015. jún. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!