Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az oka, ha valakibe sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, ha valakibe sokan beleszeretnek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen túl sokaktól hallottam már, hogy elhigyjem. Átlagos külsejű, de érdekes személyiségű, mosolygós, boldog lány vagyok.

Nem arról van szó, hogy mindenki meg akarna dugni, volt akivel részemről belefért volna a barátság extrákkal, de nem fogadta el.


Mi lehet az ok?


21L


2015. jún. 15. 23:16
 1/7 opened paradise ***** válasza:

Azt vettem észre,hogy ez olyanoknál/olyankor van,akik kicsit sem tesznek ezért,sőt nem is figyelnek fel ilyen téren a másikra.

Talán pont ez vonza oda őket.

2015. jún. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kamuzol..
2015. jún. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok, mit lehet ezen kamuzni?
2015. jún. 16. 00:10
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Túlságosan közvetlen vagy, amivel félreérthető jeleket küldesz arról, hogy lenne esélyük nálad. De az is lehet, hogy olyanokkal ismerkedsz, akik kb mindenkiben a potenciális jelöltet keresik, és akinél egy kicsit is érzik h esélyük van bepróbálkoznak. Ezt azért még nem nevezném szerelemnek.
2015. jún. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeretni való vagy ;)
2015. jún. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztos jól nézel ki, szexi vagy és bájos egyben.


Mert mivel nem ismernek így nem a belsődet fogják szeretni.

2015. jún. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os, ha olvastad volna a kérdést akkor láttad volna, hogy a kérdező azt írta átlagos külsőre.
2015. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!