Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom hatalmas áldozatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hatalmas áldozatot hozott értem. Mivel kompenzálhatnék?

Figyelt kérdés

A párom egy igazi karrierista nő, úgy érzem már túlságosan is elszaladt vele a ló az utóbbi időszakban. Vezető beosztásban dolgozik egy irodában, ahol rengeteg teher, határidő, felelősség és ezzel együtt stressz zúdult a nyakába. Az utóbbi pár hónapban már 12 órázott, hétvégézett, sokszor éjszakázott, hogy tartani tudják a határidőket. Ingerülten ért haza, a közös életünk lenullázódott, rengeteget veszekedtünk.

Néhány hete gyakorlatilag választás elé állítottam, hogy a munkája, vagy én. Természetesen önérzetes nőként megkérdezte komolyan gondolom-e, mert ha igen, akkor a munkáját választja. A hirtelen felindulások után sokat beszélgettünk, ő egy kicsit visszavett és őszintén szólva megsajnáltam, hogy ilyen helyzetbe hoztam és így nem elég, hogy a munkahelyén állandóan stresszel, de itthon is miattam. Imádja a munkáját, de abban egyetért, hogy ez már kicsit túlzás. Nem ő osztja be az idejét, hanem a munka mennyisége, sajnos kicsit túlvállalta magát a cég.

Beszélt a főnökével, aki nyugtázta, hogy "összetört a teher alatt", nem vesz fel több embert, hogy emberibb legyen a hozzáállás, ha nem tetszik mondjon fel. A párom felmondott. Most a felmondási idejét tölti, de úgyérzem neheztel rám, rosszkedvű, sokat sír. Ki van akadva, mert ilyen azonnali döntési helyzetbe hoztam anélkül, hogy lenne más lehetősége, ahova mehet.

Bevallom, magamba néztem és egy kicsit bánom az egészet. Szeretem őt és nem akarom elveszíteni. Megelégedtem volna annyival, ha egy nap csak 8-10 órát dolgozik, nem akartam bántani és azt sem akartam, hogy a főnöke megalázza, amiért előáll azzal, hogy nem akar ennyit dolgozni. Úgyérzem benne összetört valami, nekem viszont annál nagyobb bizonyosság arra, hogy szeret aligha van, minthogy az imádott karriere helyett engem választott. Az, hogy ezt képes volt megtenni értem, egy kicsit az én szívemet is összetörte, hogy egyáltalán képes voltam ezt kérni tőle.


Kicsit bonyolult, de van ebből kiút? Hogyan mentsem meg a kapcsolatunkat? Mindkettőnket megtört ez a helyzet, de úgyérzem most nekem kell marhára pedáloznom, hogy visszatérjen a megfelelő vágányra a kapcsolatunk.



2015. jún. 17. 14:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Ezt a kérdést nem férfi írta:-)
2015. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
3%
Hát igen, tényleg marhára kell pedáloznod...
2015. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Akkor legyek egy kopaszodó nő... Teljesen mindegy, a kérdésem adott és mivel kicsit kétségbeestem örülnék, ha segítenétek is.

Főleg női segítségnek örülnék abban, hogy titeket mivel lehetne ilyen esetben kiengesztelni?

2015. jún. 17. 14:28
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
Nagyszerű. Most otthon lesz hetekig-hónapokig, értéktelennek fogja érezni magát, aki még a munkájában sem tudott helyt állni, természetesen a cégétől ezek után kap majd olyan ajánlást, meg referenciát, amivel máshova sem nagyon fog kelleni... hát ezt jól elcseszted neki. Pont olyan vagy, mint az unatkozó trófeafeleségek. És most mi lesz, te fogod őt eltartani? Az egyetlen, amit tehetsz, hogy nagyon komolyan riadóztatod az ismerőseidet, hogy ha tudnak valamiben segíteni, valahol beajánlani szegényt, akkor azt megteszik. Az a naaaaagy szerelem meg, az napról-napra halványodni fog benne, amikor reggeltől-estig otthon ül és azon gondolkozik, hogy erről az egészről te tehetsz, szóval ennek ne örülj. Főleg ha nem talál majd hozzá méltó munkát és kénytelen lesz valami szart elvállalni, na azt a megaláztatást le fogja rajtad verni, azt nem éli túl a kapcsolatotok.
2015. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
ferfi vagy no vagy? a valasz ettol is nagyban fugg
2015. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

nagyon egyszeru dolgod van.

tudd meg mit akar es tedd meg.

2015. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%

FOGJÁTOK FEL HOGY A KÉRDEZŐ FÉRFI

Nem kell rögtön azt feltételezni, hogy aki szemét és önző, az biztos, hogy nő

2015. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

ezzel mi a baj? te nem mondtad hogy rúgassa ki magát


összetört a teher alatt,így vagy úgy de a főnöknek igaza van mind1 hogy a lényeg h összetört


majd most melózol helyette :D

2015. jún. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.:)
2015. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Ezért nem kell munkamániásokkal összejönni.Ne kompenzálj,majd megnyugszik.
2015. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!