Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hatalmas nagy bajban vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas nagy bajban vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű barűtnőm akit teljes szívemből szeretek és ő is szeret engem. Tök jól megvagyunk, de viszont az anyukájával elég nagy gondok vannak! nagyon régimódi, és nem engedi a lányát sehova, tetgnap is azt mondta hogy még csak 18 éves nemsokára 19 és még előte az élet, de hogyan ha nem engedi? lassan 19 éves de még bulizni sem volt sehol. az anyukája ide nálam se akarja engedni, mert számára korai! pont úgy neveli a lányát ahogyan őt nevelték annak ideján, de ő már 53 éves és nem tudja elismerni hogy fejlődik a világ. amikor beszélek vele akkor majdnem mindenben egyet ért, de a barátnőmnek teljesen mást mond. velem az a baja hogy egy idős vagyok a lányával és nem vagyok idősebb, mert ugye régen a fiúk jóval idősebbek voltak a nőknél! folyamatosan próbálkozik lebeszélni a barátnőmet hogy velem legyen! a barátnőm már lassan 19 de még mindig az anyukája mondja meg hogy mikor mit csinálhat, hová mehet és hová nem és ha elmegy mikor érhet haza! ez igy nagyon rossz a kapcsolatunknak, remélem valaki tud segíteni :(

2014. dec. 6. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

"de még bulizni sem volt sehol"


Tragedy.


Amúgy viszont vannak gondok a nénivel. Hát... játszd el neki az harmincas évek lovagját. Jávorpali bajusz, öltöny, darutollas föveg, ízléses beszéd, vaskereszt és máris meghódítottad a mama szívét is.

2014. dec. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehetőleg normális válaszokat kérek
2014. dec. 6. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Te semmit sem tehetsz, max. annyit, hogy a barátnőddel átbeszéled ezt, is komolyan elkezditek együtt tervezni, hogyan költözhetnétek össze egy albérletben.
2014. dec. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálj minél kedvesebb és udvariasabb lenni és bizonyítsd be, hogy méltó vagy a lányához persze csak ha annyira szereted! Ettöl többet nem igazán tehetsz!
2014. dec. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"akit teljes szívemből szeretek és ő is szeret engem." Akkor meg kérd meg a lány kezét, vedd feleségül, tartsd el öt és születendö gyerekeiteket, Semmi kifogása nem lesz a mamának. De ha csak toszogatni akarod a csajt, ha meg becsuszik egy gyerek akkor tartsa el az anyja akkor meg ne csodálkozz a mama felfogásán. Jogos!
2014. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egy kicsit azért korai lenne a házasság!!! meg amúgy sem szeretnék 18 évesen nősülni! 1 családnak biztosítani is kell valamit!
2014. dec. 8. 10:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

A csajnak volt már barátja?


Vannak ilyen anyák. Több barátnőm anyukája is hasonló. Ilyenkor a lányok két dolgot tehetnek: vagy megszöknek, hazudoznak a szülőknek, és egész életükben a szabadságot fogják keresni, vagy olyan feltétlen a szeretetük az anyjuk iránt, hogy engedelmeskednek. Én az előbbibe tartozom, de már már puhult anyukám. 18 vagyok, második barátommal vagyok együtt. Amit tudsz tenni, hogy először is eldöntöd, hogy tényleg akarod-e a lányt. Sajnos sírás nélkül nagyon nincs kapcsolat, de próbáld meggyőzni anyukát. Ne add fel! Ilyen igazi oldszkúl anyós! :) Beszélgess vele minnél többet, és próbáld NAGYON UDVARIASAN, VÁLASZTÉKOSAN előadni az álláspontjaidat, de semmiképp ne veszekedj. Esetleg kérj segítséget a te anyukádtól, vagy a lány barátnőitől. Bizonyítsd, hogy érett vagy a kapcsolatra, és a lányára.

Megértem őt is, nagyon féltheti a lányát, gondolom ő az egyetlen.

Sok sikert, ha bármiben tudok segíteni, nyugodtan írj!

2014. dec. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!