Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bizonytalan vagyok, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viki1331 kérdése:

Bizonytalan vagyok, vagy csak túl éretlen? Párom 10 évvel idősebb nálam, hatalmas szerelem volt, de most úgy érzem nem éltem igazán eleget.

Figyelt kérdés

Lassan két éve tart a kapcsolatunk eleinte tökéletes volt,nem érdekelt senki más, bárbiztos csak a rózsaszín felhő miatt.. Manapság viszont ez megváltozott örülök annak ha legyeskedik körülöttem valaki, de a páromat sem vagyok képes elhagyni úgy érzem nála jobbat sosem találnék. Kérlek segítsetek, szerintetek mi lenne a helyes megoldás?


N/20



2015. jan. 5. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyni a párodat,hagy keressen magának valakit,aki megbecsüli.


Rajtad ez a vágy úgyis elfog uralkodni egy ideig. Lehet abba marad,de nem fejeződik be csak lecsillapodik.


Vagy eltudsz vontakoztatni ettől az "élni akarok" dologtól és 100%-ot beletenni a kapcsolatodba ,ahogy eddig.Ugyanis annak semmi értelme,hogy másokkal flörtölsz a barátoddal meg szexelsz ...

2015. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"nem éltem igazán eleget" - mit értesz ez alatt? Ha boldogan, megértésben éltek, az élés. Nem csak az össze-vissza hánykódás az 'élés'.

"úgy érzem nála jobbat sosem találnék" -ezt az érzésedet is élőként érzed. A kiélés, ami ma olyan trendi egy hamis torz vágy. Tönkreteszi, kiégeti az embert, és soha-soha többé nem lesz olyan, mint előtte -20 évesen - volt...

2015. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van,ha másnak kellene tanácsolni én is ezt mondanám, viszont lassan fél éve tart ez az érzés kisebb nagyobb hullámokban (van amikor elmúlik, majd előjön) és tényleg képtelen lennék őt elhagyni.. Csak nem tudom mit tegyek hogy elmúljon ez a vágy.
2015. jan. 5. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:
nem vagy érett egy kapcsolathoz
2015. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez annyira tipikus eset...
2015. jan. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Adj esélyt a legyeknek.

Ha szerelmes leszel az egyikbe, akkor a dolog megoldódott. Ha nem, akkor csak élvezd a zümmögésüket, és maradj a pasiddal. Mivel 10-zel idősebb, gondolom elég okos ahhoz hogy ne zárjon be (ezért is ragaszkodsz hozzá még mindig ilyen erősen). Ha mégis be akar zárni, akkor vegyel erőt magadon és hagyd ott, mert ez az érzés agyon fog kínozni téged.

2015. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Meg csak 20 eves vagy,es elni akarsz,o pedig Mar abban a korban van hogy csaladja legyen.Te csak. Jelnleg tudod azt moondani,hogy nala jobbat nem talalsz,de majd kesobb rajosz hogy megis.
2015. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!