Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El akarom felejteni a szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarom felejteni a szerelmemet! Kidobáljam a hozzá fűződő dolgaimat?

Figyelt kérdés
Ő az első szerelmem,vele volt az első csók,első szex..minden..5 éve szerelmes vagyok belé,2 hónapja járunk,de ki költözik Németországba.. és szakított velem! nagyon el akarom felejteni,de nemtudom,hogyan..van egy csomó fénykép,ruha,tárgyak,amik hozzá kötnek..szerintetek kidobáljam őket? hogy semmi se emlékeztessen rá :/ el akarom felejteni,de csak érzelmileg,hogy ne fájjon..de az emlékét meg akarom tartani és mindig emlékezni akarok rá,csak nem szerelemmel. 18/L
2015. jún. 17. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Tedd be egy dobozba, ott nem fog zavarni.
2015. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kidobalni ne, viszont tedd el valami olyan helyre ahol meg veletlenul sem futsz bele egy jo darabig.
2015. jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gond, ha kidobálod, tedd azt, ha jól esik.
2015. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy jónak látod. Ennyi idősen még én is kidobáltam sok mindent. Így felnőtt fejjel meg már azt gondolom, elég lett volna elrakni őket. Nemrég találtam meg néhány fiatalkori szerelmes levelet és olyan jókat mosolyogtam rajtuk! :)

De ha te úgy érzed, hogy jót tesz a lelkednek, nyugodtan szabadulj meg az emlékektől.

2015. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk volt egy szép, fém dobozunk. Aztán fél évig tartogattam. Mindig belebotlottam. Épp kidobni terveztem, amikor valahogy kiderült, hogy egy kedves szaktársam(lány) gyűjti a fém dobozkákat, mert szereti. Úgyhogy neki adtam. Ennek nagyon örültem, nem kell kidobni sem és tudom, hogy valaki örül neki, boldog tulajdonosa. Tudom, hogy bármikor visszakérhetném, így nem érzem, hogy minden visszafordíthatatlan. Ugyanakkor nem nézegethetem bármikor és magamat ismerve, ha nagyon akarnám sem lenne pofám visszakérni.:)


23f

2015. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Add el őket.
2015. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!