Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Randiznál olyannal aki aromant...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál olyannal aki aromantikus?

Figyelt kérdés

Bejöttök egymásnak, kedves és korrekt veled, a szex is jó, fontos vagy neki, szeret de nem szerelmes beléd. És úgy általában senkibe se.

Járnátok ilyen emberrel?


És olyannal, aki emellé még viszolyog a romantikus dolgoktól? (Pl. kellemetlenül érzi magát a szerelmes vallomásoktól, romcomoktól, szerelmes daloktól, nem igényli azt a fokú érzelmi függést mint az emberek általában)


[link]

[link]

[link]

[link]



#szerelem #kapcsolat #queerplatonic #qpp
2015. jún. 18. 00:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Bejöttök egymásnak, kedves és korrekt veled, a szex is jó, fontos vagy neki, szeret de nem szerelmes beléd." Szóval a szex mehet, de a randiban már nem vagy biztos?


Amúgy nem teljesen mindegy? Minden jó vele, de baj, hogy nem azt mondja, hogy szerelmes, csak szeret? Az általad felsorolt dolgokat pedig elég sokan nem szeretik, például én se szeretem a szerelmes dalokat, főleg a mostaniakat. Meg úgy egyáltalán, sokakban nincs semmi romantika.

2015. jún. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jún. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2015. jún. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Aa.
2015. jún. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Navárjál!

Randiznék-e olyannal, aki nem biztos benne, hogy akar-e randizni velem?

Há az úgy szivatás!!!:D

2015. jún. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én fél évet jártam. Ha minden más téren passzolunk, akkor lehet beleférne újra.
2015. jún. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Szóval a szex mehet, de a randiban már nem vagy biztos?"

Nagyjából igen, de azért ettől árnyaltabb a kép. Mondjuk hogy egy nagyon mély barátság testi dolgokkal kiegészítve. Illetve ez sokak esetében azt jelenti, hogy bár nem lesz szerelmes, azt egyáltalán nem zavarja ha te igen.

2015. jún. 18. 08:23
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezt nekem válaszoltad?

Én úgy értem, én akarok randizni, ő pedig nem biztos benne? Ez hogy zajlik akkor? Én elmegyek a randira, és várok, miközben ő még nem tudja, hogy el fog-e jönni?:) Ezt hogy?:)

És így fenntartani kapcsolatot, hogy néha pofáraesek, néha nem?

2015. jún. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8: igen, neked. A klasszikus értelemben vett randizás mondjuk már nem (gyertyafényes vacsi, andalgás és társai), de mondjuk egy lazább közös program (kocsmázás, valami nem randifilm moziban, bármilyen produktív program) viszont igen.


Természetesen nem az, hogy ott hagy a dolog közepén. Az direkt szemétség, és ez az egész nem arról szól, hogy direkt kiszúr veled.

2015. jún. 19. 13:25
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Egészséges személyiség fokoztaosan mélyíteni kívánja akapcsolatot, és idővel szenvedést fog okozni, hogy ennek gátat szab a másik. Én nem tudom elképzelni, hoyg nem fogja zavarni a beleszeretés sem a másik felet, inkább eltávolodásra fogja késztetni. Láttam iylet, nem is egyet. Cska olyan mellett tud megmaradni ez az 'aromantikus' tipus, akibe ő szerelmes, de a párja nem.

A férfi, aki nem tud szeretni c. könyvet olvastad?


Te vagy az aromantikus ember?

2015. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!