Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiatal srácba. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Én (22) L. Külföldön élek az anyukammal.Nemrég otthon jártunk látogatóban,és az unokaocsem legjobb barátja nagyon megtetszett.Randiztunk párszor, bár már egy éve ismerjük egymást. Ő 16 éves. Eddig mindig tőlem idősebb férfiak voltak az életemben.Fogalmam sincs, de beleszerettem ebbe a sracba. Az egész család ellenzi hogy együtt legyünk. Valahol én is érzem hogy ez nem helyes, de nem tudok parancsolni az erzelmeimnek. :-( a srác is belém van habarodva, tervezzük hogy ha befejezi a sulit kikoltozik hozzám. Bár nem tudom mennyire lehet megbízni egy ennyivel fiatalabb sracba, remenykedem hogy nem ver át. Itt most az a kérdésem, hogy ti mit gondoltok, helyes vagy egyáltalán nem helyes a kapcsolatunk??
2015. jún. 19. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyin fiatal hozzad...
2015. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem exem 25/L jár 7hónapja egy 19/F fiúval teljesen megvannak egymással bár lehet, hogy egy 16éves még nem olyan :) Szerintem egy próbát megér :D
2015. jún. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)
2015. jún. 19. 10:25
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem csúnya vagy és tetszik neked más labdába pedig nem nagy rúghatsz
2015. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!