Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akibe mondhatjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe mondhatjuk szerelmes vagyok, de részéről nem tudom kölcsönös e a szimpátia? Többi lent.

Figyelt kérdés
A lánnyal egy helyen dolgozunk, közel 7 hónapja. Az elején elég zárkózott volt és próbáltam is elhívni valahová hogy munkán kívül is megismerjem, de nem kaptam választ.. Közben telt az idő és egyre jobban vagyunk egymással. Kezd megnyílni, sokat beszélgetünk, már Ő is kezdeményez beszélgetést nem csak Én, sokat nevet azon amiket mondok. Én úgy érzem jól kijövünk egymással. Antidohányos a lány, utálja a cigit. Sokat célozgatott rá hogy tegyem le, ne szívjam. Ezt véghez is vittem, 3 napja hogy nem szívom. Biztat a dologban hogy meg tudom csinálni meg hogy tudja hogy rossz. Miatta is akarom letenni a cigit! Ilyeneket mond nekem hogy milyen jó azoknak akiknek van kivel szexuális életet élniük stb. Szerintetek?

2015. jún. 20. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd el megint.
2015. jún. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ebből nehéz megmondani. Próbálkozz újra nála, mert vagy lelki társ vagy neki, vagy bejössz neki és arra célozgatott, hogy szeretne többet is.
2015. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!