Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem egészséges. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem egészséges. Miért csinálja? Nagyon szerelmes voltam belé és ő ezt tudja. Viszont mióta látott a sráccal azóta tiszta alpári velem pedig párkapcsolata van neki is ha felhív telefonon. (Soha nem volt köztünk semmi csak nagyon mély szimpátia)

Figyelt kérdés

Hétfőn és Kedden is beszéltünk este telefonon a lényeg hogy nagyon alpárian beszélt velem...gondolkoztam és lehet két dolog miatt is ami miatt így beszél velem..

1.Mert mondtam neki hogy nem sokká el megyek ki külföldre...

2.Mert van egy srác imádom és úgy néz ki hogy összejövünk..mert alakulnak a dolgaink..

A srácot össze vissza sértegeti Majomnak hívja meg béka képűnek hívja és állandóan azt kérdezget hogy lefeküdtünk e de ha nem akkor le fogunk e?


2011. máj. 11. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért beszélgetsz vele?

Zárd le szakítsd meg vele a kapcsolatot és lépj tovább.

2011. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én zárjam le?

Azt gondoltam hogy beszélgetésből nem lesz baj....

De nem ez volt a kérdés...

2011. máj. 11. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyennel jobb megszakítani a kapcs-ot
2017. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen emberrel nem kell beszélgetni.
2020. jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!