Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki szerelmet vall...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szerelmet vall neked, de téged az illető nem érdekel, hogy viselkedsz vele ezek után?

Figyelt kérdés
Próbálsz vele semlegesen viselkedni, vagy kedvesebben mint előtte, vagy minimálisra csökkented a kommunikációt?
2015. jún. 20. 11:58
 1/7 anonim válasza:
azt hiszem az utolsó.
2015. jún. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kerülöm.
2015. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg az utolsó, mert egyikünknek sem lenne jó, ha továbbra is erőltetnénk a barátságot
2015. jún. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
semlegesen!Amilyen szépen tudnám elutasítanám.
2015. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a téma engem is érdekel. Én kaptam a vallomást, és nem tudom, hogyan tovább. :(( Kerülni nem tudom, munkahelyi, legfeljebb rövidre fogni a találkozást, beszélgetést. A srácot láthatólag nem zavarja, vhogy túlteszi/túltette magát, hogy engem nem érdekel. Nekem viszont nehezebb, mert kényelmetlennek érzem a szituációt, hogy egy kollégám odavan értem, én viszont nem. Mintha hibásnak érezném magam. Valszeg azért, mert az előző munkahelyemen én néztem ki egy srácot, bár eszem nem sok volt, hogy nem szóltam neki. Akkor nekem nagyon rossz volt. Most viszont a srácot mintha nem zavarná a kialakult helyzet, néha viccesen újra megjegyzi, hogy odavan értem. Nem tudom, hogy mit csináljak a semmin kívül. :((
2015. jún. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a semmin kivül nem tudsz mit csinálni...ilyenkor az a leghelyesebb, amit tehetsz. Legalábbis én ezt szoktam, ilyen esetben próbálom a szemkontaktust is kerülni, nehogy amiatt is reménykedni kezdjen az illető. De én nő vagyok, a kérdést azért irtam ki, mert kiváncsi voltam, a pasik mit tesznek ilyen esetben :)
2015. jún. 21. 08:57
 7/7 anonim ***** válasza:

kérdeő: Gondoltam, hogy nő vagy, én is várnám a pasik válaszát, ha írnának...

Igaz, hogy a Te kérdésed, azért köszi a válaszod.

2015. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!