Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennél, ha egy pár hónapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha egy pár hónapos kapcsolatba teherbe esnél?

Figyelt kérdés
a kérdés csupán érdeklődés miatt van.
2015. jún. 20. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Először én lepődnék meg szörnyen, aztán a párom, majd a kezdeti sokk után hívnánk a TV-ket és az orvosokat. Szerintem terhes pasit még senki sem látott.
2015. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:D nyilván lányokhoz szólt a kérdés.


de fiúk/férfiak gondolatai is érdekelne,hogy mit szólnának hozzá.

2015. jún. 20. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Szólnék a páromnak, és megbeszélnénk, hogyan tovább. Mondjuk, attól függ, mit értünk pár hónapos kapcsolat alatt, 2 hónapnál még nagyon meggondolnám a dolgot, bár ez eléggé kor- és lehetőségfüggő... Mármint, jelenleg vagyok 22, párom 29. Nálunk ha most becsúszna, így közel másfél év után, valószínűleg megtartanánk, anyagilag beleférne, a kapcsolatunkat érezzük olyan biztosnak, hogy idővel amúgy is akarnánk babát. De ha az exemmel történt volna ilyen, ugyanígy, másfél év után, és tegyük fel, akkor lettünk volna 22-23 évesek, akkor valószínűleg nem tartottuk volna meg. Se munka, se támogató családi háttér, semmi nem lett volna meg. Szerintem ez utóbbiakat, na meg a párom véleményét venném figyelembe, és ez alapján mérlegelnék.
2015. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Számon kérném a nőgyógyászomat, miért nem hat a tabletta...
2015. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#1

Dehogynem, ajánlom megtekintésre a Legényanya című filmet. :)

2015. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezen mi a párommal akkor elgondolkoztunk, hisz a lehetősége meg lett volna, úgy voltunk vele, ha összejön akkor sem gond, már akkor is együtt terveztünk. Igaz aztán késve, de megjött, de legalább tudtuk, hogy örülnénk neki.

N

2015. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez velem nem fordulhat elő, mert tudok vigyázni.

De ha mégis így lenne, valószínűleg elvettetném.

2015. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!