Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet mégsem kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet mégsem kellett volna kibékülnünk? L/21

Figyelt kérdés
3 évig voltunk együtt a barátommal, 1 hónapja szakítottunk, mert sokat veszekedtünk. Nagyon rossz volt ez az 1 hónap nélküle, folyton őt kerestem, mindig vártam, hogy írjon, minden este rá gondoltam mielőtt elaludtam. És tegnap végre írt, és kibékültünk. De mégse örülök neki, így már nincs bennem az, hogy mikor ír, mikor látom meg az utcán. Lehet már ez nem is szerelem?

2015. jún. 22. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Felejtsd el, ebbol mar nem lesz semmi.
2015. jún. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez megszokás és birtoklás. Nem különösebben érdekel, amikor veled van, legfeljebb biztonságban érzed magad tőle, de ha belegondolsz, hogy más nője lehet, vagy nem téged fog szeretni egész életében, akkor rosszul érzed magad. A kapcsolatotok alatt viszont biztos sokszor érezted, hogy képes lennél mást szeretni, vagy hogy ő nem olyan, amilyen emberrel le akarod élni az életed. Kizárólag a hiánya zavart meg kicsit, a függőségektől nehéz megszabadulni. 1 hónap 3 év után egyébként is kevés ahhoz, hogy az ember megszabaduljon ezektől a visszahúzó érzelmektől.
2015. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!