Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatba belemennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatba belemennétek?

Figyelt kérdés
ha 2-3 hetente tudnátok találkozni a párotokkal?
2015. jún. 25. 00:41
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
De kölcsönösen nagyon érdekelne a másik fél....
2015. jún. 25. 00:43
 2/21 anonim ***** válasza:
0%

Mi értelme van a távkapcsolatnak, sosem értettem; a férfi dolgozik, a nőstény unatkozik és annak tudjuk mindannyian mi a vége.


Szóval egyértelműen nem.

2015. jún. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nincs az az isten. Egyszer épp elég volt.
2015. jún. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem unatkozom mert én is dolgozom...

Külföldön lakik, két órára Budapesttől.

Kiköltözés tervben van, de akkor teljesen átlakulna az életem, angolul nem tudok a másik nyelvet meg megkell tanulnom de baromi nehéznek látom...:(

2015. jún. 25. 00:47
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem is értem honnan veszed hogy unatkozom....


Tudja ő is az elejétől mi a hátulütője ennek, nem tudom hogy fog működni félek tőle mert én nem vagyok rideg, sok szeretetet igénylek, viszont vele tudom elképzelni a jövőmet.28 éves vagyok.

2015. jún. 25. 00:49
 6/21 opened paradise ***** válasza:

Soha.

Egyszer majdnem megtettem,de ott a lány minden hétvégén feljött volna.

2015. jún. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
mondjuk azt nem várhatom tőle el hogy mindig ő jöjjön, hát majd meglátjuk , nem tudom...:(
2015. jún. 25. 00:51
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem csalna meg tudom.
2015. jún. 25. 00:51
 9/21 anonim ***** válasza:

Nekem nem mindegy, hogy milyen előzményekkel...

Ha előtte volt lehetőségem alaposan, közelről, rendszeres találkozások révén megismerni az illetőt, legalább fél-egy éven keresztül, és megbizonyosodtam róla, hogy tényleg jól működünk együtt, akkor átmenetileg fel tudnám vállalni a távkapcsolatot.

Ha már eleve távkapcsolatnak indul, akkor nem. Mert egészen másképp működik két ember egymással ritka találkozásokkal, tisztes távolból, és könnyen kiderülhetne, hogy feleslegesen pazaroltam rá az időmet, mert napi szinten már nem működik a dolog (nem egy ilyen esetről tudok).

2015. jún. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mi mikor elsőnek taliztunk együtt töltöttünk 4 napot egyfolytában, és nagyon jó volt
2015. jún. 25. 00:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!