Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemennétek egy távkapcsolatba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy távkapcsolatba?

Figyelt kérdés
17/F vagyok. Van egy lány akivel már találkoztunk, közel kerültünk egymáshoz, nagyon megkedveltem és ő is engem. Szóval kölcsönös a vonzalom, de egy a gond, hogy elég messze lakik és én így félek belemenni egy kapcsolatba a a nyáron se sokat tudtunk találkozni, félek ha elkezdődik a suli akkor még ennyit se. 100km-re lakik, de nagyon rossz a közlekedés arra. Nem tudom mi lenne a jó megoldás?! Segítsetek!

2013. aug. 27. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Van akinek bejön, van akinek nem...mindenesetre a szeretitek egymást akkor egy próbát megér...
2013. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem mennék bele. Jegelném a dolgot, amíg saját lakhelyem lenne és azt tudnánk egyeztetni, hogy hol legyen hogy jó legyen.
2013. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én lehet hogy belemennék a távkapcsolatba, és majd meglátod hogy mi lesz belőle, hogy bírjátok
2013. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én jelenleg is távkapcsolatban élek. Köztünk 1500km van, ami ugye elég sok. Nyáron együtt voltunk, legközelebb valamikor télen találkozunk.

Van telefon, skype, ami ugye nem ugyanaz, mintha ott lenne melletted, de a semminél azért több.

Ha szeretitek egymást, működni fog, de ahhoz hogy megtudjátok, meg kell próbálni.

Sok sikert! :)


19/L

2013. aug. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 haemorgen ***** válasza:
Szerintem később bánnád, ha nem próbálnád meg.
2013. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Nekem van párom, de titokban egy "másik" csaj is létezik.

Ő Belgiumban él, és ha haza látogat akkor rögtön azt csináljuk amihez kedvünk szottyan. Vállalható, de nem minden áron.

2013. aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg próbáld meg. :) Ha nagyon szeretitek egymást meg tudjátok oldani én csak 15 éves vagyok de távkapcsolatban élek lassan 1 éve köztünk a távolság 220 kilóméter. És suli mellett is meg fogjuk tudni oldani. :)
2013. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Próba szerencse!

Én lassan 1 éve vagyok távkapcsolatba. Vagy 170 km vagy 240 vagy mint most 900 km van köztünk. Attól függ ki éppen hol tartózkodik. Elvben kéthetente egy hétvégét találkoznánk, gyakorlatban 3-4-5 hétig se tudunk találkozni.

Napi szinten tartjuk a kapcsolatot smsbe, telón, vagy neten.

2013. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A helyetekbe egyenlőre rengeteget beszélgetnék,és megismerném a másikat.Az a 100km pedig semmi,simán meg lehetne oldani,hogy találkozzatok többször is.Aztán úgyis kiderülne minden.Ha meg egymásba szeretnétek úgyis azon lennétek,hogy minél többször találkozzatok.Mondom mindezt úgy,hogy a én párom másik országban van.
2013. aug. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszokat

lehet egy próbát tényleg megér :)

2013. aug. 27. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!