Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi lehet ez? Elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet ez? Elég érdekes dolog. Szinte félelmetes.

Figyelt kérdés
Hisztek a karmikus kapcsolatokban? Hogy két ember találkozik, majd az első pillanatban úgy érzem, kiugrik a szívem a helyéről, elég mélyen érint az, hogy rám néz, kacsintgat rám , mosolygunk egymásra egy éven keresztül, majd mikor közelebb kerülünk egymáshoz, és lehetőségünk nyílik arra, hogy sokat beszélgessünk, jobban megismerjük egymást, megmagyarázhatatlan vonzalmat érzünk egymás iránt, még akkor is ha mindkettőnknek családja van?

2015. jún. 26. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolat karmikus. Még a legrövidebbek, és a legjelentéktelenebbnek tűnők is. Minden találkozásból tanulunk valamit, és tanítunk valamit a másiknak is, és minden találkozás éppen akkor következik be, amikor eljön az ideje.

Amiről te írsz, az más egy kicsit. Igen, van ilyen, hogy már a kezdetektől vonz valami a másikhoz, hogy úgy érzed, szavak nélkül is értitek egymást, hogy annyira össze vannak hangolódva az antennáitok, hogy szinte akkor is érzitek a másikat, ha nem vagytok fizikailag egymás közelében.

Hogy mihez kezdesz mindezzel, az rajtad múlik. Ezt nem mondhatja senki meg neked. Valamiért megkaptad őt, és most kaptad meg. Most, amikor ha egymást választjátok, azzal más emberek életét is megváltoztatjátok. A mostani párotok életében is megvan ennek a jelentősége. És a tiétekben is. Ők is megkapták ezt valamiért, és ti is...


Persze semmi nem garantálja, hogy ha megélitek ezt a szerelmet, akkor az majd tökéletes lesz...

2015. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahha, mostanaban feltunoen sokan talaljak meg a masik feluket :)

Udv a klubban :D

2015. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek felsőbb magyarázatban, bár én is éreztem úgy nőre azt, hogy mintha mindig ismertem volna, pedig két órája találkoztunk, és hasonlóan egy srácra, hogy mi mindig barátok voltunk. Valami nagy összhangot, s ezek bár szépek, nekem nem jut eszembe ezekről a karma. Igaz én elég máterialista pista vagyok :-) A mi lehet ez kérdésre: szerintem valami döntő, mély hasonlóságot, lelki rokonságot érez meg az ember a másikban, és az "varázsolja el". Nincs ezzel semmi bajom, sőt. :-) De nekem ez önállóan is megáll, számomra fárasztó ilyen karmikus magyarázatokat hozzáfűzni. De az nem fáj különösebben, ha más viszont teszi. fö42
2015. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elég furcsa és érdekes ez a dolog. Én sem igazán hiszek az ilyen jellegű dolgokban, de sokaktól hallottam erről és sokat olvastam is ilyeneket, ezért gondoltam hogy lehet valami köze ehhez. Hát okosabb nem lettem, de még ha nem is lehet köztünk semmi, az biztos hogy egész életemben elkísér ez az érzés..... :-)
2015. jún. 26. 14:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a karmikus kapcsolat.Van aki sok életen át találkoznak egymással.
2015. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!