Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret? Mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret? Mégis miért érzem azt hogy hiányzik valami?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lassan 1.7 hónapja vagyunk együtt. Sokat vagyunk egymás társaságában , jól is szoktuk érezni magunkat. De van hogy veszekedünk, tökre jelentéktelen dolgokon. Szexben nincs gond köztünk , minden találkozásnál van. Általában én kezdeményezem le a dolgot , de van hogy ő is. Ritkán keress itt a házunknál , inkább fb-on szokott írni. Születésnap , karácsonykor szokott rám gondolni, valamikor csak úgy magától is egy csókival. Főzni , sütni talán eddig 2-3x volt ilyen. Féltékenynek viszont nagyon féltékeny, ha nem írok vissza egyből azt gondolja mással vagyok. Amikor az unokahúgom mellém ült a buszon, és hülyéskedett velem nagyon féltékeny lett. Azt mondta idézem"legközelebb meg tépem". Valamelyik nap el kísértem a munkahelyre, meg kérdeztem hogy ő a kollégád? Erre egyből azt kérdezte, miért tetszik?... Volt anno egy műtétem és mindennap feljött hozzám. Volt hogy félórát lehetett csak ott és ezért utazott 1órát(80km). Régebben nagyon sokat jártunk el, moziba , sétálni és kutyát sétáltatni stb. Neki lenne kedve de én ez a otthon ülős lettem. Van hogy felhozza mennyire örülne egy gyereknek. Gyereket viszont nem szeretnék, egyenlőre de az összeköltözésre én is vágyom. Tegnap előtt egy olyan cukrot vett, amiben egy kis baba van...

2015. jún. 26. 21:45
 1/1 anonim válasza:
Ha te még korainak érzed a babát,akkor semmiképp ne vállald be,csak miatta. Próbáld feldobni a kapcsolatot valahogy,lehet,hogy beleuntál már egy picit a monoton életbe. Ha össze szeretnél költözni,azt beszéld meg vele,és akár az lehetne a következő nagy lépés,ami izgalmasabbá is tenné az egészet.
2015. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!