Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem bízik meg bennem a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bízik meg bennem a barátnőm de nagyon szeret csak hiányzik a bizalom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hajtsak mint a kutya a bizalmáért vagy mi tévő legyek?Sajnos nincs önbizalma sem nem szereti magát és csúnyának is találja magát meg kövérnek de egyáltalán nem kövér!Nagyon szép lány imádom nagyon!Vannak viták hogy mindig a vékony lányok képeit lesegeti meg küldi nekem de én mindíg mondom neki hogy nem érdekelnek ezek mert nekem csak ő van az életembe és én úgy szeretem ahogy van és olyannak amilyen ! Szerintem így szép ahogy van és el is mondtam neki hogy csodálatos !Mit lehetne ez ellen tenni mert fel őrli ez az egész dolog és nem szeretném hogy rá mennyen erre a kapcsolatunk! Értelmes válaszokat kérnék ha lehet köszönöm !

2014. jan. 21. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A kapcsolatok alapj a bizalom...
2014. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez eddig rendben!És tudom hogy ez nélkül nem kapcsolat a kapcsolat !Én azért írtam ide hogy valami tanácsot kérjek !Van-e esély arra hogy meg jöjjön a bizalma?És hogy segíthetnék neki?
2014. jan. 21. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Na most akkor neki nincs önbizalma, vagy benned nem bízik meg.
2014. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mind a kettő és ezt szeretnék helyre tenni!Mert ő sem tudja mitévő legyen!Mert ő sem akar el veszíteni csak így nehéz neki nagyon !
2014. jan. 21. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!