Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakinél bepróbálkoztál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinél bepróbálkoztál és visszautasitott, de továbbra is naponta találkoztok munkahelyen, hogy viselkedsz vele ezek után?

Figyelt kérdés
2015. jún. 27. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan közömbösen amennyire fizikailag lehetséges.
2015. jún. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Észre sem veszem többé, csak köszönök és ennyi.
2015. jún. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezért nem lövök házinyúlra.
2015. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Természetesen, udvariasan, mint bármelyik másik nővel.

Visszautasított, és? Nem jöhet be mindenkinek mindenki. Menni kell a következő nőre, oszt csókolom.

2015. jún. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedvesen, ha kellett azért volt mert szerettem, azért mert ő nem szeret annyira vagy szerelemmel attól még nem fogom magam lejáratni, nehogy már úgy érezze milyen jó h nem kellettem, lássa csak hogy egy szenzációs pasit/nőt hagyott veszni...
2015. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én voltam az utolsó visszaolvastam...kicsit nagyképünek tünt az előző kommentem. Szóval én azért vagyok vele kedves mert tényleg szerettem, ha csak tetszene akkor nem hiszem hogy kedvesen viselkednék vele azok után hogy nem votam neki elég jó.
2015. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tűnt nagyképűnek a kommented, szerintem teljesen igazad van, had lássa csak, mit hagyott ki! :)
2015. jún. 28. 14:07
 8/8 anonim válasza:
na mi eltt?
2023. jún. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!