Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? A levelezős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A levelezős (meleg) barátom nem válaszol a leveleimre, pedig naponta írok neki.

Figyelt kérdés
Lehet, hogy meggyanúsítottam olyannal, amit nem követett el, vagy elkövette, és most szégyenli a dolgot. Fergeteges levelezős kapcsolatunk volt, de mostanában, ha írok neki, látom, hogy elolvassa, de egy igent, vagy nemet sem ír. Teljesen ki vagyok. Pedig tudja, hogy mennyire ragaszkodom hozzá.

2014. nov. 11. 07:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Hívd fel! Ennyiből egyébként fogalmunk sem lesz, hogy mit követhetett el, mivel gyanúsíthatod, mit szégyellhet. Te vagy az egyetlen, aki tudja, mi történhetett.

Vagy találkozz vele, bár ez gondolom, nem megoldható.

Ha nem akar neked levelet írni, akkor még mindig írhatsz neki egy olyan utolsót, amiben leírod, hogy beszéljétek át-azt, amiről úgy gondolom, hogy a problémát okozhatta, itt meg itt, így, meg így, ha most nem reagál, nem keresed többet.

És nem keresni többet...

2014. nov. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Melegebb éghajlatra költözött, ott nincs internet, csak blowjob...
2014. nov. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Megjött az esze, becsajozott.
2014. nov. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Velem is megesett már. Szar érzés.
2014. nov. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2es 3as húzzátok le magatokat.
2014. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5-ös a védelmet. Közben úgy döntöttem, hogy hagyom az egészet és elküldtem a búcsú levelemet. Nagyon fájt. Egy pár soros levelet majdnem három óráig írtam, mert közben zokogtam, mint állat. Soha nem fogom tudni elfelejteni. Ha még írna, szó nélkül visszafogadnám, de csak azt látom, hogy elolvasta. Hiányzik!
2014. nov. 13. 06:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy történt vele valami, ami miatt inkább nem ír. Nem feltétlenül te vagy az oka! A türelem rózsát terem, egy szoros barátságot pedig igazán nem éri meg megszakítani egy pár napos vagy pár hetes mosolyszünet miatt.
2014. nov. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De lassan belebetegedek!
2014. nov. 13. 08:13
 9/9 fecsegőposzáta válasza:

Biztosan nagyon megbántottad azzal, amivel meggyanúsítottad (meglátta, hogy nem bízol benne) és most nagyon, nagyon nagyon rosszul érzi magát

már máshogy tekint rád...

és nem tudja mit csináljon, így akar időt húzni :/

Sorry.

2014. nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!