Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek is előfordult már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordult már, hogy éreztétek a szerelmetek illatát miközben ő kilométerekre volt tőletek?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta nem járt itt. A házban sem tartózkodik senki sem órák óta. Mégis ma már kétszer éreztem az illatát. Pár hete is előfordult már.

Olvastam, hogy olykor-olykor pár érzékenyebb ember tud illatokkal álmodni, szóval ennek tükrében lehetséges, hogy olyan illatokat képez le az agyunk ami itt sincs. Miért történik ez? Miért "dönt úgy" az agyam, hogy akkor most az exed illatát fogod érezni?



2015. jún. 27. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hmmm.Nem fordult még elő velem, de érdekes amit írsz.Nem tudod őt elfelejteni és hiányzik minden ami vele kapcsolatos, az illata is meg minden. Nem tudom a szituációt hogy miért lett vége stb, de ha nincs jelentősége már az életedben akkor nem kell vele foglalkozni, szerintem ha szépen váltatok el akkor próbálj meg vele beszélni és megmenteni :)
2015. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olvastam egy cikket melyben az volt, hogy az emberi agy egy bizonyos személy ilatát képes 3-5 évig is megőrizni !

De ha megismersz mást.... és az fog tetszeni, akkor rá fog fokuszálni az érzékeid!

2015. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer a nagymamám illatát éreztem, aki már 9 éve halott.
2015. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lutaker ***** válasza:
Ezek csak viziok....koze nincs a valosaghoz,teljesen eletszerutlen.
2015. júl. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!