Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit adhatnék szülinapra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adhatnék szülinapra távolsági kapcsolatnál?

Figyelt kérdés

Szép estét!

A barátom most lesz 21 éves. Viszont egy szimpla mondatnál többet szeretnék neki adni, de csak így interneten tudjuk tartani a kapcsolatot. Van valakinek valami ötlete? Pl. Írni neki valamit (verset), csak küldeni egy képet (rajzolni), vagy bármi komolyabb?

Előre is köszönöm a segítséget! :)


2015. jún. 28. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Én így első körben vagy egy olyannak örülnék ahol aranyosan vagy felöltözve, és tartanál egy lapot amire az van írva pl " Boldog születésnapot szívem" vagy akármi.. ez szerintem elég jó ötlet.


Aranyos helyet, lehet szexi is.

2015. jún. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mondd neki verje ki camba
2015. jún. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyébként simán küldhetsz is neki ajándékot, valami kis aprót. Ha van még addig 2 hét, akkor Európán belül még bárhova elér, ha már amcsikhoz kell küldeni, akkor ahhoz lehet hogy kell több is, ha olcsón is meg akarod úszni. Én sima levelet küldtem Norvégiába, 500ft se volt a postaköltség és 8 nap alatt kiért. Ilyesmit tudsz te is csinálni.

Mondjuk egy szép papírkeretes fénykép rólad vagy közös kép még jobb, ha van olyanod. Szép képeslap rúzsnyommal. Ha van valami kézműves hobbid, akkor pl origami figura, gyöngyfűzött akármi, csomózott akármi. Ezek mind picik, könnyűek és elférnek egy postai borítékban.


Ha van még ennyi időd, szerintem ennyit bőven megérne. Az se baj, ha nem pont a szülinapján ér oda, időzítsd úgy, hogy előbb kapja meg és írd rá hogy csak akkor nyithatja ki.

2015. jún. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nyár van, találkozzatok
2015. jún. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 BlackSword ***** válasza:
BUSZT... Ha már távolsági...
2015. jún. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is küldj neki valamit postán. Manapság egy kézzel írt szerelmes levél vagy képeslap is ritkaság már. Tehetsz bele magadról új fényképet, vagy csináltathatsz hűtőmágnest egy közös fotótokból.
2015. jún. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Egyszer már küldtem fiúnak kézzel írott levelet, pici kézzel készített emlékekkel stb. Olaszországba. Viszont ez a fiú Európán kívül lakik, holnap lesz a szülinapja és nem küldhetek neki levelet :S (szülők).

Lehet hogy egy kép nem lenne rossz ötlet...

Tény köszönöm szépen a segítőkész válaszokat, sajnos nem tudok levelet küldeni :( de valamit kiötlök lassan.

2015. jún. 28. 11:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj neki egy montázst fényképekből, idézetekből, amit háttérképként tud használni a gépén.
2015. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!