Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez mennyire gáz/ciki friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gáz/ciki friss kapcsolatnál? Fiúk ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem hogy nem vicc és légyszi normális válaszokat írjatok mert engem ez zavar

Szóval nem régóta vagyunk együtt 2 hete és olyan rossz amikor nála vagyok (bérházban lakik vékonyak a falak) és ha el kell mennem wc-re akkor olyan kellemetlenül érzem magam mert pl hangosat pukizok vagy valami akkor meghallja tudom hogy ez természetes dolog de akkor is ti mit gondolnátok ilyenkor ha hallanátok meg mondjuk azt se értem minek a bérházakban kis szellőző az ajtókra bemegy a szag a lakásba meg a hangok is kihallatszanak elég idétlenül van megoldva..

És ha még azt hogy ha pukizna előttetek a barátnőtők mit szólnátok?(friss kapcsolatnál) mert csomószor van hogy ott görcsölök mellette és már fáj a hasam is..

Előző párommal sokáig voltam együtt ott már nem is emlékszem hogy mikor de megbeszéltük hogy pukizunk egymás előtt stb de nem akarok ezzel nyitni még bolondnak gondolna vagy valami :DD



2014. aug. 20. 14:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
szevasz jancsi hogy vagy? :D
2014. aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
Kösz jól :D
2014. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
ja és lány vagyok ha ez nem derült volna ki
2014. aug. 20. 14:05
 4/24 anonim ***** válasza:
szarj otthon, azt nincs gond
2014. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Gáz vagy sem, én örülnék, ha meg lehetne ezt beszélni egy friss kapcsolatban is.

Ami kikívánkozik az jobb ha ki is tud jönni...

Az senkinek sem jó, ha emiatt kellemetlenül érzi magát...

Én biztos megbeszélném.

29/F

2014. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Gáznak valóban gáz, de fingj nyugodtan, nem ciki.

25/F

2014. aug. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
Ez egyébként nagyon ciki friss kapcsolatnál.
2014. aug. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
jó de mit gondolnátok pl elmegy wc-re és halljátok hogy...egyszer volt már nem bírtam tovább muszáj volt elmenni nem tudom hogy hallott-e valami de amikor visszamentem a szobába nagyon mosolygott én meg tiszta vörös lettem de nem tudom ahogy amiatt vagy nem
2014. aug. 20. 14:09
 9/24 anonim ***** válasza:

Hát én is biztos jót nevetnék, de te se tegyél mást és ne szégyelld :)

Nevess rajta egyet és felejtsd el.

Mást úgysem tehetsz.

29/F

2014. aug. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Amikor.fingassz közbe huzd le a wc t, nek fogja hallani
2014. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!