Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik miért van az, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik miért van az, hogy ha egy nö kimutatja nektek hogy odáig van értetek akkor nem kell, bezzeg ha hideg akkor meg kapálóztok utána?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 08:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert mondjuk attól, hogy neked bejön egy pasi nem feltétlen kell, hogy ez fordítva is így legyen?
2015. jún. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Megint egy buta, általánosító kérdés.
2015. jún. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Általánosít, de van alapja. Sok pasitól hallottam, hogy hiába tetszik egy nő, ha az kimutatja, hogy viszonozza akkor már rögtön nem olyan érdekes. Mert ők szeretnek "vadászni" . borzalmasan szánalmas. A szerelemnek/párkapcsolatnak nem erről kéne szólnia.
2015. jún. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Nők is ugyanezt csinálják!
2015. jún. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

4-es


Ebben is van valami. Én saját magamnak is nehezen vallom be, de nekem is jobban kell az a pasi, aki mindenkinek kell és nehezen kapható, mint az, aki jön utánam, mint egy kiskutya. Ez is nagyon szánalmas, dolgozok rajta...

2015. jún. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi szánalmas, simán ösztönös viselkedés. Inkább a fáról szeded az almát, mint a földről, hiába lenne egyszerűbb lehajolni.


Egyébként aljas rágalom, nem kapálózok senki után.

2015. jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Interferencia ***** válasza:
Ja, én egyáltalán nem ilyen vagyok.
2015. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez csak azoknál lehet, ahol egyoldalú a vonzódás. Vagy, aki ezt élvezi, hogy a másik teper érte. Belső egóharc. Ha bejön egy nő nekem, és ő neki is én, majd előbb jelzi, mint én, nem fogom elutasítani.
2015. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló. Èn ugyanazon pasiról beszèlek, akinek bejövök ès aki olykor "eltol" magától egy és ugyanaz. Pár hete udvarol nekem ès amikor èn szeretgetem, kimutatom a vonzalmamat akkor viselkedèst vált ès bunkó lesz, mire èn is visszább veszek ès nem közeledek hozzá akkor meg mint a pincsi járkál utánam. Ez mifèle pasi viselkedès? Legyek vele mindig hüvös?
2015. jún. 28. 10:56
 10/13 Interferencia ***** válasza:
100%
Ő csak szimplán kretén.
2015. jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!