Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerettél már bele olyanba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettél már bele olyanba aki kapcsolatban volt?

Figyelt kérdés
Mi lett a vége?
2015. jún. 28. 10:23
 1/8 Interferencia ***** válasza:
Kezdtem, de elnyomtam magamban.
2015. jún. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Igen.. visszautasítás, pedig tetszettem a leánynak, csak 2 éve együtt vannak aztán azt mondta,hogy ő ezt nem teszi meg a párjával, én pedig bólogattam,hogy persze, megértem és tiszteletben tartom.
2015. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előfordult,de nem lett belőle semmi szerencsére.
2015. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Még nincs vége, így a második kérdésre nem tudok válaszolni.
2015. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan volt, hogy a szerelmem összejött valakivel, nem sokkal a szerelmbe esés után. Elnyomtam magamban, nem harcoltam, azóta már túl vagyok rajta.
2015. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megesett. Elég rossz viszonyban voltak már a pasival. Többször lefeküdtünk. Úgy nézett ki, ebböl lesz valami, csk aztán kijelentette, hogy nem tudja kidobni a srácot (pedig elég nagy bunkó volt). De engem se akar elveszteni. Hát én meg nem akartam második lenni. Jobban is jártam. 2 hét mulva szakitott. Én addigra viszont mar messze jartam.
2015. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én most pont így vagyok egy lányért aki 13 ével idöseb pasival jár házasal és rajongok a csajért ö is amikor egymást közelében vagyunk és a pasija hétköznap nincs akkor én de hétvégén meg mint ha nem lennék ki vagyok holnap beszélek vele hogy tisztázuk mivan
2015. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen.Pofára esés.
2015. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!