Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lefeküdtünk a második randin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtünk a második randin, ez nagyon elítélendő?

Figyelt kérdés

3 hete ismerjük egymást,és facebook-on állandó kapcsolatban vagyunk,és tegnap este volt a 2.randink,és bizony megtörtént.

Nagyon tetszünk egymásnak,és neki már 2 éve,nekem pedig 1,5 éve nem volt testi kapcsolatom.

Én komoly kapcsolatot szeretnék ezzel a férfival,és bár az éjszaka csodálatos volt,mardos a lelkiismeret,hogy túl hamar adtam magam...viszont ma ugyanúgy írt,beszéltünk is,csak nem akarom,hogy ne vegyen engem komolyan.

30/N és 40/F



2015. jún. 29. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarásnak (is) nyögés a vége. :D:D:D Ha nektek így a jó, csináljátok. Nem ettől fog nem komolyan venni...
2015. jún. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Jujj,hát ez bizony nagyon. :) Mi a jelenlegi párommal az első randin már lefeküdtünk egymással,és azóta is együtt vagyunk,mert annyira jó minden. Főleg a szex. :) 46 / F
2015. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ti dógotok.
2015. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

30 évesen tényleg ezen agyalsz?

A férjemmel már az első randin megtörtént.

Ha kétségeid vannak, beszéljétek meg.

2015. jún. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék rá, még mindig együtt van e a kérdező a csákóval.
2016. márc. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3 hónapig voltunk együtt,sajnos elhagyott,mert nem volt szerelmes.

Én nagyon szerelmes voltam belé,még mai napig hatással van rám,de el kell felejtenem.

2016. máj. 17. 23:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha hónapok alatt derült ki, h nem működött, akkor azt nem a második randin rontottad el.
2016. máj. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!