Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért annyira elítélendő ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira elítélendő ha 20 éves létemre egy 31 éves nő a párom?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, benne megtaláltam azt akit kerestem sokáig, de nem értem az embereket, csak irigyek a boldogságunkra?

Mindenki furcsán néz ha meghallják hogy a párom 11 évvel idősebb, pedig nem jönnének rá maguktól......



2015. jan. 27. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert kutya irígyek (:
2015. jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 CptTomato ***** válasza:

Mert nem igazán van jövőtök, és vagy mert ha mégis van akkor a nő agyával valami bajok vannak hogyha egy ilyen fiatal kamasz éveiből kilépő srác kielégíti nem-szexuálisan.


Amúgy tök mind1 élvezzétek egymást amíg lehet.

2015. jan. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 opened paradise ***** válasza:
Szerintem nem az.
2015. jan. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én nem ítélem el, párom és köztem 18 év különbség van, minket is csak kinézni tudnak mindenhonnan
2015. jan. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Denisz te vagy az?
2015. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi köztünk sokkal nagyobb korkülönbség van,mégsem néznek ki sehonnan.Legyen szó üzletről vagy étteremről.Önbizalom kérdése az egész.
2015. jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi köztünk csak alig 9 év van, én vagyok az idősebb a barátomnál. Igaz elején még nekem is furcsa volt a dolog meg a barátomnak is mert ugye mi a munkahelyünkön ismerkedtünk meg. Elején nem tudtuk egymásról ki milyen idős. A barátom közel 23 évesen kinéz 28 évesnek kb én meg gondoltam hogy 2-3 évvel fiatalabb abba nincs semmi. A barátom meg engem olyan 24 év körülinek nézett picivel több mint 1 éve jöttünk össze, amikor megtudtuk egymásról hogy ekkora köztünk a különbség hát magunk sem igazán akartunk esélyt adni, de aztán az élet úgy hozta hogy mi teljesen összeillettünk, és nagyon jól elvoltunk. Bent a munkahelyünkön sokan irigykedtek is ránk, de sokan örültek is annak hogy egymásra találtunk mert jellemünk, alap természetünk szinte egyforma, ugyanolyan kedvesek, meg rendesek vagyunk szinte semmi baj nincs ezzel.


Sokan főleg a családunk elég furcsán álltak a dologhoz amikor megtudták hogy köztünk ekkora a korkülönbség főleg hogy én vagyok az idősebb, de jól fogadták a helyzetet mert látszólag nincs ezzel baj, meg amúgy sem előírás hogy minden áron a pasinak kell idősebbnek lennie.

2015. jan. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagy irigyek, vagy ők is beleragadtak a társadalmi elvárások követésébe. Ha ti így jól érzitek magatokat, miért ne működhetne a kapcsolat? Ne érdekeljen egyikőtöket se, hogy mások mit gondolnak, élvezzétek a kapcsolatot. Egyikőtökkel sincsen semmi baj...
2015. jan. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan hatalmas a korkülönbség. A barátok véleményét általában érdemes megfogadni, azonban ők nem ismerik sem a párokat, sem a kapcsolatodat vele...így felesleges marnod magadat emiatt. A társadalmat ebbe pedig ne keverjük bele. Csak egy mezei példa: 20 éves làny vagyok, édesapàmmal közel a 60-hoz. Be mentünk egy pékségbe és az eladó megjegyezte édesapámnak, hogy milyen csinos pàrja van... :D szerintem itt az elfogadàssal semmi gond, sőt eszükbe sem jutott, hogy esetleg a lànyàval mutatkozik egy idős férfi..vagy hogy ez a "normàlis felàllàs".
2015. jan. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: de itt más a felállás, a nő az idősebb. A társadalom mindig jobban elfogadja azt, ha a férfi idősebb, akár 10 évvel is, de ha a nő esetében van ugyanez, akkor mindjárt azt mondják al egtöbben, hogy a férfinek anyakomplexusa van, a nő meg beteg...De ezzel nem kell foglalkozni egyáltalán, és ha ezt látják mások is, akkor talán belenyugszanak vagy megtartják maguknak a véleményüket.
2015. jan. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!