Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a szerelemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szerelemnek vannak testi jelei? Nálatok pl. van? Ha igen, mi (k)? 21L

Figyelt kérdés

Én pl. kissé leblokkolok, nem jönnek a szavak, miközben máskor simán kidumálok bárkit.


Pillangók a gyomorban nálam is van, de én olyasmire gondolok, amit észre lehet venni.


2015. jún. 30. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Pillangók nálam is jelen vannak.
2015. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az attól is függ,. hogy hol tartózkodik az a 2 személy mert egy munkahelyen azért próbálják türtőztetni magukat, és nehezebben mutatják ki, ott sűrűbb a zavartság.


Attól is függ, hogy szabadon ki merik e mutatni mert már együtt vannak, és turbékolnak mint a galambok. Ez megint más.


Vagy még nincsenek együtt ezért nehezebben mutatják ki. Ez pedig lehet emberenként nagyon változó, van aki néha már remeg, elpirul, idegesebb lesz, zavartabb, nőknél gyakoribb h sűrűbben nyalogatják az ajkaikat, harapdálják gyengéden, szaporább szívverés, de nem mindenkinél.

Van aki teljesen nyugodt, és megnyugszik a szerelme jelenlétében.

2015. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam nem voltak még,de van egy testi "jel" ami elég feltűnő tud lenni nálunk fiúknál. ;)
2015. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2-essel egyet értek :)


3-as! Az már inkább szexuális vonzalom jele :)

2015. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mérd le a dopaminszintjét, abból látni fogod.
2015. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Feláll a kukim :3
2015. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na és számodra kérdező mi az? Vagy van valaki akiről úgy gondolod a válaszok által kiderülhet h az e az? Ha igen akkor jellemezheted is őt...
2015. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szivem majd kiugrik a helyerol.
2015. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát az illető nem tudja, hogy szerelmes vagyok belé, de nálam pl a heves szívverés alap, meg az - mit pillangók? - állatkert a gyomromban. Konkrétan egy eset nagyon megmaradt bennem, hiába próbáltam parancsolni önmagamnak: megláttam, és éreztem, hogy lever a víz, elvörösödök, de szerintem olyan piros lehetett a fejem, mint egy paradicsom, és rohadtul irritált, mert nem tudtam megállítani. Pedig még csak egymáshoz se szóltunk, csak ránéztem messziről... Nagyon elcseszett dolog ez. :/

21/L

2015. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!