Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy megszeretem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy megszeretem? Vagy aggódnom kéne? Mit tegyek? Mik a jelei a szerelemnek?

Figyelt kérdés
Már fél éve ismerem a barátomat, de még csak egy hónapja járunk. Mielőtt elkezdtünk járni úgy éreztem hogy nagyon szerelmes vagyok de sok akadálya volta kapcsolatunknak és most hogy összejöttünk egyre inkább úgy érzem hogy nem vagyok szerelmes. Szeretem, jól érzem magam vele de ez nem szerelem. Még egyikünk sem szerelmes. Tudom, hogy nem működhet így egy kapcsolat.
2013. ápr. 8. 17:15
 1/1 Elena21 válasza:
Ha nem szeretitek egymást akkor vagy adjatok időt egymásnak hogy megismertek mást és hogy jobb-e a másik nélkül hiányoztok-e egymásnak stb...Vagy sajnos szakítsatok.Mert ha hamarosan nem léptek ez nem szerelem hanem veszekedésbe is mehet mert pll:meg látsz mást bejön neked és nem tudod mit tegyél ilyenkor jönnek a veszekedések.Ismerős érzés.
2013. ápr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!