Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogos lenne vagy hagyjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos lenne vagy hagyjam a fenebe?

Figyelt kérdés
Azt mondta forduljakfele bizalommal ha nincs. Amikor számítottam volnara azt mondta neki is az penz. Ezentul semmit sem fogadnatok el tole? Így akkor valamit h ad tiszta szivbol?

2015. júl. 1. 22:04
 1/7 To7ka ***** válasza:

A kérdésedhez jár tolmács is?

Szerintem hagyd a fenébe!! (nem értem, de ezzel sokat nem árthatok:D)

2015. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eleve normálisan írd le a kérdést! 2x olvastam el,de még mindig nem értem!Semmi összefüggés nincs ebben
2015. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na szóval azt mondta, nyugodtan forduljak hozzá bizalommal. Ha neki nincs és nekem van vagy fordítva, akkor segítsük egymást. Nos amikor számítottam volna-rá , azt válaszolta az neki is pénz. Pedig vissza adtam volna. Na mind1 a lényeg hogy ezen túl ti sem fogadnátok el tőle semmit sem? Szoktunk egymásra gondolni kis apróságokkal, de biztos akkor is azt hajtogassa magában hogy az neki is pénz...
2015. júl. 1. 22:15
 4/7 A kérdező kommentje:
Volt olyan is hogy nem volt neki, szólt hogy nincs és én fizetem a buszát. Amikor vissza akarta adni, mondtam dehogy nem kell vissza. Amikor ő vett nekem egy doboz cigit, mert el fogyott vissza kérte...
2015. júl. 1. 22:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe, szavahihetetlen az ember.

Dugja fel a pénzét.

2015. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Missi_Key ***** válasza:
biztos csóri szegény, és az a kicsi is számít..
2015. júl. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én nem bíznék benne ezek után
2015. szept. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!