Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Írtam egy szerelmes levelet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtam egy szerelmes levelet a munkahelyemen lévő lánynak, hogyan tudom oldani a stresszt?

Figyelt kérdés

hu hát érdekes volt és hát rohadtul izgultam utána :(


és kicsit félek is :)


2015. júl. 2. 13:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Még nem tudom, hogy viszonozni-e fogja!


de majd kiderül, nekem megérte ..


Köszönöm a tanácsokat, azt hiszem hogy csak az elsőt és a másodikat fogom betartani :)


Remélem elolvasta a levelemet, még azt sem tudom, hogy elolvasta-e


de majd ma kiderül!


ha igen akkor majd ide leírom nektek

2015. júl. 2. 15:56
 12/16 anonim ***** válasza:
Naaa? Van már eredmény? Én szurkolok... :)
2015. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szia semmi eredmény :( szerintem nem tetszem neki
2015. júl. 3. 14:33
 14/16 A kérdező kommentje:
De legalább. Megprobaltam
2015. júl. 3. 14:33
 15/16 anonim ***** válasza:
Amugy sztem nem kell stresszt oldani, nekem egy kollegám tudja h bejön és már amióta lazán viselkedem vele ő is laza velem, amíg görcsöltem h tudja és nem viszonozta addig ő is görcsös volt velem. Igazából abba semmi rossz nincs ha vkinek tetszik a másik ha nem telepszik rá az életére sztem. Igaz nálunk bonyolult mert sztem neki én jó lennék de mivel jó pasi az életbe nem fog kezdeményezni...én meg ezek után nem csinálok hülyét magamból.
2015. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Egy kis fű segítene mindkettőtöknek ellazulni, és nyugodtan (esetleg vidáman) megbeszélni a dolgokat :D
2015. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!