Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Help! Ha összejöttem a jelenle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Ha összejöttem a jelenlegi párommal nemrég, és nemigazán rajong felém, nem kötődik és ragaszkodik, akkor inkább szálljak ki, ez gáz?

Figyelt kérdés

találkozókkor bújik meg minden és szerelmet is vallott meg mondja ő olyakor, de érezni egy kis távolságtartást köztünk, nem úgy tekint ránk, hogy MI hanem , hogy ő meg én .

Amikor meg nem vagyunk együtt, nem keres valami gyakran, nem beszélünk, érezni, hogy elvan ő így is .

Elképzelhető, hogy ő ilyen típus, vagy csak nekem fontos az, hogy már az elejétől fogva ( főleg az elején szokott az lenni) keressük a másik társaságát minél sűrűbben, minden nap azért valamennyi szót váltsunk?

Vagy pont olyanba nyúltam, aki nem szereti ezt az intenzív törődést- kapcsolatot ?


2015. júl. 2. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
kezdeményezd te a MI kapcsolatot. kezdd el te alakítani :) ha nem működik, szólj neki h nem stimm... aztán v megoldjátok v nem.
2015. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megoldódott a dolog?

Én most pont ugyanilyen helyzetben vagyok és nem tudom hova tenni a dolgot... úgy érzem emiatt mintha nem lenne szerelmes belém. Heti 2x talizunk általában, olyankor minden tökéletes, folyamatosan puszilgat, ölelget stb. Minden nap beszélünk cseten, de hívni nem szokott... Lehet ők ilyen típusok, de így nem merek teljesen megnyílni előtte mert kételkedem a szándékaiban... Hogy alakult azóta a dolog köztetek?

2015. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanebben a helyzetben vagyok, és már a szakításon gondolkozom! Veletek mi történt azóta? Én nagyon el vagyok keseredve, mert kedvelem ezt a srácot :( De szó szerint olyan a kapcsolatunk ahogy ti megírtátok.

Mit tanácsoltok? Írhattok privátot is.

2015. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!