Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járnátok olyan férfivel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan férfivel, aki állatok között dolgozik, például tehéntelepen?

Figyelt kérdés
Tehát hozzád vinné haza a kicsit büdi alsónadrágjait és zoknijait mosni (többi nagyon kakis ruháját bent moshatja, ezeknek csak szaga van). Minden munkanap után lehetne érezni rajta egy kicsit a kakiszagot, főleg a kezein, pedig percekig zuhanyzik bő tusfürdővel, maximum ha otthon megint akkor jobb egy fokkal.
2015. júl. 2. 19:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, de csak a lószagot tudnám elviselni egy lányon, azt viszont bármilyen mennyiségben. :)
2015. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

buta városi liba pff....


Téged is rá kéne nevelni munkára dolgozni!

2015. júl. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

Nem lenne gusztusom egy állatszagú parasztgyerekhez, szval NEM!


30N

2015. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem értem miért írtad ezt kedves második, tudod, 2 éve élek együtt egy ilyen paraméterekkel rendelkező férfivel, csupán kíváncsi vagyok, hogy más nők hogy viszonyulnak ehhez a kérdéshez.
2015. júl. 2. 19:56
 5/16 A kérdező kommentje:
Azért, mert valaki állatokkal dolgozik csak paraszt lehet?
2015. júl. 2. 19:57
 6/16 anonim ***** válasza:
Ismerősöm is hasonló munkát végez,de a sajátjában. Én nem tartom ezért parasztnak. A 2 diplomája miatt sem. Csak a viselkedése,és az életfelfogása miatt,mert szerinte aki nem diplomás,az nem is értelmes ember.
2015. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Itthon is tartunk állatokat, úgyhogy nem vagyok finnyás.

Van is olyan ismerősöm, aki sertéstelepen dolgozik, munka után, miután jól lefürdik, nem érzik rajta semmi.

2015. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk, akár állatorvos is lehetne ezek alapján, szóval nem feltétlenül gondolnék arra, hogy parasztgyerek.


És őszintén, engem ezek ugyan nem zavarnának :D Emígy is én mosom a párom ruháit, néha azok is tudnak büdik lenni, pedig informatikus, csak ül egész nap. Nem kell szagolgatni, nagy ügy. A róla áradó kakiszagot meg, ha megpróbálja lemosni amennyire tudja és a végén alig érezni, ez sem zavarna. De meg különben is, az orr a leggyorsabban adaptálódó érzékszervünk, tök hamar fel se tűnne, hogy mi a helyzet. Fújja be magát dezodorral, ha megyünk valahova, ennyi.


Szóval kérdező: önmagában ez nem akadályozna abban, hogy járjak az illetővel.

2015. júl. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne is mond, èn is most 2 hétig napi 12 órában ülni fogok, olyan büdös leszek mint a görény :/
2015. júl. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 TallandThin Boy ***** válasza:
Ha neked oké, akkor ne mindegy más mit mond? Van aki elviseli és van aki nem.
2015. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!