Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen az anyós? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen az anyós? Csak szerintem nem normális a viselkedés?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ne haragudjatok ha esetleg rossz kategóriába írtam. Na szóval, egy korban felnőtt nőről és az anyukájáról lenne szó. Az anya mindenhova követte, szabályozgatta és döntéseket hozott helyette amíg képbe nem kerültem. Egy ideig nem is szóltam, de egy idő után nagyon nyomasztó érzés volt. Telefonált hogy hányra menjen haza. Azért is addig maradtunk ameddig jól eset , volt hogy másnap reggelig is. Persze kiabált erre meg mondtam neki, majd akkor jövünk amikor akarunk ez van hozzá kell szokni. Ez ment hónapokig , hozzá teszem együtt sem tudtunk aludni. Náluk nem lehetett az anya nem engedte, ebbe nem szólhatam bele nem az enyém a ház. Később már a telefont sem , vettük fel neki. Persze ő nagyon idegeskedett. Gondoltam üljünk le beszélgetni, hátha tudunk kompromisszumot kötni. Nyíltan el mondtam neki, ha nem követ minket , együtt aludhatunk kap értesítést arról hogy mikkor jövünk haza. Ha nem akkor is együtt alszunk , de a telefont nem fogjuk fel venni. Végül megtört bele ment , de most folyamatosan avval rág "ugye nem lesz gyerek." Minden együtt alvásnál, meg kérdezi a lánytól mit csináltunk fent... Ha minden igaz párhónap is össze tudunk költözni. Csak kíváncsiságból szeretném tudni, miért ilyen. Azt még hozzá tenném, nincs férje. A fia pedig külföldön van. Szerintetek attól fél, hogy nem lesz kit ki szolgálni , anyáskodni neki? Vagy csak egyszerűen féltékeny?

2015. júl. 3. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy neked kell ellátni az anyóst is!

De ezt ciki kideríteni!

Ha megkérded, és nem akarja Te vagy a rossz!

Ha nem kérded, és szeretné, Te vagy a rossz!

2015. júl. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyit tudok erről mondani, hogy egyre jobban kedvel engem. Előfordul hogy kérdezi miért nem jöttem, ne menjek még haza maradjak még. De én soha semmi olyan, nem akarnák tőle és remélem fordítva is így marad.
2015. júl. 3. 16:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha jól néz ki nosza!

Olyan becsületed lesz, hogy na!

Csak a párod meg ne tudja!

(első)

2015. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
50+-os :) inkább hokizom.:) De biztos azt mondta, a lányának. Lányom először a mester, aztán jöhetsz te.:)
2015. júl. 3. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Van az a mondás, hogy "nézd meg az anyját, vedd el a lányát"...
2015. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!