Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt mire véljem? Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem? Normális viselkedés ez a barátomtól?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ez most mit jelent, vagy miért csinálja... A barátom 27 én pedig 24 vagyok. 7 éve vagyunk együtt... Már az ismerkedésünk elején is feltűnt, hogy ő elég lassú... Ha találkozunk akkor azt mindig jóval előbb le kell beszélni, olyan sosem lehet, hogy csak úgy hirtelen felhívom, hogy menjünk el valahová csavarogni, mert neki készülődnie kell, ezen kívül olyan nincs, hogy 12-1 előtt ő felébredjen és magához térjen, elkezdje a napot, szóval délelőtt sosem találkozhatunk. Aztán a találkozásokat leszűkítette csak hétvégére, mert nincs bérlete,( Nem is akar venni magának, mert levelezőin jár fősulira, ami havonta 3 alkalmat jelent, azon kívül nem dolgozik, hanem csak otthon ül és számítógépezik ) viszont a testvére hétvégén otthon van és az ő bérletével el tud jönni hozzám. Máshová nagyon nem megyünk, mindig nálam vagyunk és ilyenkor ugye én készülődök, sütök, takarítok meg ilyesmi. Volt egy alkalom, amikor viszont megkértem, hoyg jöjjön el velem könyvtárba, utána pedig menjünk el valahova, mert hát a párok csak úgy szoktak együtt lófrálni nem? Gondoltam viselkedjünk úgy, mint a normális párok... Azt mondta, jól van el jön... 2 kor ott álltam a megbeszélt helyen a könyvtár előtt ő pedig nem volt sehol. Vártam fél órát, aztán telefonáltam, ő pedig még aludt.. Álmosan felvette a telefont és mondta, hogy nem szólalt meg a csörgő órája, úgyhogy ő most nem tud jönni. Ekkor nagyon mérges lettem.. Legközelebbi találkozónk alkalmával vettem neki egy ébresztő órát elemmel, mindennel, mert hogy ez már nem az első alkalom volt, de nem is a huszadik... Minden találkozó alkalmával én érek oda előbb és várok... sokszor több, mint fél órákat, és mindig kifogásokat talál, hogy : nem jött a busz, nem jár a metró, baleset volt, nem szólalt meg az ébresztője meg ilyesmi... és az is érdekes, hoyg mindig csak este akar találkozni és akkor sem megyünk sehova soha, hanem mindig nálunk vagyunk. Szórakozni nem szeret, alkoholt inni sem meg amúgy utazni sem szeret, de autóval meg nem akar menni. :/

2015. ápr. 28. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele!
2015. ápr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Yorxun Yorxun ***** válasza:
100%
Csodálkozom, hogy 7 évig el tudtad ezt viselni tőle, de ha még annyi tiszteletet sem ad meg neked, hogy pontosan érkezzen egy találkozóra, akkor érdemes elgondolkodni azon, hogy lehet, hogy neki nem jelent olyan sokat ez a kapcsolat, mint neked.
2015. ápr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha mostanában ilyen, ne pazarold rá az időd. Nagyon sajnalom egyébként, hogy ezt csinálja veled. Nem ezt érdemled ha fele annyit nem tesz érted és a kapcsolatotokért mint te. Beszéljétek meg, és döntsétek el hogy mi legyen.
2015. ápr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érik a szakítás.
2015. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég egy tohonya semmirekellőnek tűnik, akit mindig évekig kell basz.gtatni, hogy csináljon meg végre valamit.. 27 évesen nem dolgozik, gondolom nem is nagyon akar, minden nap délben kel, még azért sem erőlteti meg magát, hogy veled találkozzon..


Persze, persze, 7 éves kapcsolat, de én nem pazarolnék több időt egy ilyen felnőttgyerekre.

2015. ápr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad mi NEM TETSZIK benne.

A következő kérdés: Mi TETSZIK benne?? Várjuk a listát!

2015. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még ennyi ido es ennyi szenvedés után sem hagytalak ott téged, látod? :)))) 2020 viszont a változások éve ex kedvesem. Jegyezd el a számitogépedet mert jelentem... mostantol szingli vagy te here.
2020. márc. 30. 22:33
 8/8 A kérdező kommentje:
És a keresett szavak kozé még azt is beirtam, hogy "lustaság" xDDDDD Ez még 2015 áprilisában is a szexepiled volt te szerencsétlen.
2020. márc. 30. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!