Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális? Vagy kinek hogy? 21L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Vagy kinek hogy? 21L

Figyelt kérdés

Vannak emberek, akik számára természetes, hogy egy idő után egy párkapcsolatban szívesen kipróbálnák mással, és míg ez csak fejben játszódik le, vagy esetleg szóban (neten, telefonon, bármin keresztül) hangzanak el a dolgok ezzel semmi gond sincs - gondolják. Beszélni még lehet arról mással, hogy jó lenne vele, az még nem bűn.


Vannak viszont olyan emberek, akik számára ez már problémát jelent. A kapcsolatban törés lehet, ez okozza az egészet. Sőt, olyan is akad, aki ezt megcsalásnak éli meg, akár szakítana is ezért.


Miért vannak olyan férfiak, akik teljes mértékben képesek hűségesek lenni, nincs szükségük arra, hogy másra (is) rá legyenek gerjedve?


Más férfiak pedig miért csinálják ezt?


Na és ha a ti párotok lenne ilyen, mennyire tolerálnátok? Mennyire tolerálható ez egyáltalán?


Hisz végül is megcsalás nem történik. Kitart a párja mellett és szereti is a párját.(?)


Számotokra mi fér bele?


2015. júl. 3. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez egy elég érdekes gondolkodásmód :)

Nálam ilyen biztos nem lenne. Kevés olyan hülye van aki elfogadja h a párja mással is kamatyol :)

2015. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha látom valakin,hogy megforgatná bennem a kést,ha úgy adódna,azt törlöm a bizalmi körömből sajnos.Nálam nem játszik ez a kifelé kacsintgatós történet.Különben meg tízből hét férfi él a lehetőségekkel általában.
2015. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy barátom, aki a szöges ellentétem ilyen téren. Ő a nőben csak a pinát látja, kis túlzással én viszont mindegyikben a feleséget akarom látni. :D Neki számtalan nője volt, nekem egy sem. Amolyan álmodozó típus vagyok, a barátom meg csak dugni akar. Nem irigylem, és nem cserélnék vele soha helyet, sajnos talán ő nem fog olyan szinten szerelmes lenni és szeretni egy lányt, mint én eddig, akárcsak gondolati szinten. Beszéltünk már erről nem is keveset. 21/F
2015. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi a természetes, vagy normális ilyen szempontból. Viszont én magát a fantáziálást például semmiképp sem ítélem el. Szerintem ez természetes dolog, a nőknél és a férfiaknál is egyaránt, és nem hiszem, hogy létezik bárki is, akinek egy hosszútávú kapcsolat alatt még egyetlen rövidke, kósza gondolata se volt pl. egy éppen szembejövő csinos nőről/helyes pasiról. De ez amilyen gyorsan jön, úgy megy, pár perc múlva már nem is emlékszik rá az ember, szóval aki ezt megcsalásnak tartja, az hülye. Szóban azért már neccesebb. Mindenesetre amíg tettlegességig nem mennek a dolgok, addig én nem beszélek megcsalásról.
2015. júl. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!