Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mióta a húgomat és a párját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta a húgomat és a párját nézem, elgondolkodtam a saját kapcsolatomon. Ez normális?

Figyelt kérdés
A húgom 1 éve van együtt a párjával, én 5 éve. A húgom az 1 év alatt több figyelmességet kapott mint én az 5 alatt. A barátja talpig úriember, mikor elhozta bemutatni a családnak, anyának és nekem virágot hozott, apának egy üveg bort, amit nagyon szeret. A nők előtt kinyitja az ajtót, kihúzza a széket. A húgom egyszer egy akkora virágcsokrot kapott munkahelyére, hogy a futár nem tudta bevinni az ajtón. De sokszor kap csak úgy, alkalomtól függetlenül mert szereti. E mellé művelt, de nagyon. Erre fokozatosan belém hasított a felismerés, hogy anno én is mindig erről álmodtam, és sorra adtam alább az igényeimből, majd megismertem a párom. Szöges ellentéte. 5 év alatt pontosan 5x kaptam tőle virágot, volt, hogy elfelejtette a szülinapomat, évfordulókat, amiket megígért, ellustult, hízott is, a szex is monoton. Teljesen egyoldalú lett, csak én adok. Dolgoztam a változáson, de a párom nem volt rá nyitott. Úgy érzem váltanom kéne ,rendbehozni magamat, mert jobbat érdemlek. Meglépnétek?
2015. jún. 23. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Én tuti otthagynám a helyedben.
2015. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 datass ***** válasza:
80%
Ezt úgy lenne jobb összehasonlítani ha a húgod is 5 éve lenne együtt a párjával,mert 1 év után még erősen benne van az új kapcsolat varázsa a dologban.
2015. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

Most komolyqn az a fontos egy kapcsolatban hogy hànyszor kapsz ajàndèkot, vagy mekkorra csokrot küld??

A làtszatkapcsolatok ilyenek, ahol takargatnak valamit..

Azon gondolkodj el hogy neked mi a fontos,nha ez akkor lepj...

2015. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. És fontos hogy legyél nő! Ne csak egy megalkuvó mártír. Sugározd a környezeted felé hogy te igényled a hagyományos szereposztást. Minden férfinak beleértve a rokonaidat és kollégáidat is, hagyd hogy kinyissák előtted az ajtót stb. Hiszen sosem tudhatod mikor jön mögötted éppen a leendő párod aki már jó ha eleve ilyennek ismer meg, mert akkor így is fog veled később bánni.
2015. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Beviz Elek ***** válasza:
86%

Valahol a kettő közöttire mondanám hogy normális.


A húgod szépen megszokja, de ha ez elmaradozik, akkor kezdődnek a problémák. Márpedig nem marad így :)

2015. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolso. A lasi alapbol figyelmes, termeszetileg. Ha nem is tulbuzgoan, mint az elejen, de mindigis, megereoltetes nelkul figyelmesebb lesz, mint az en parom valaha. Az ajto/kabat dolog neveltetes kerdese.
2015. jún. 23. 14:20
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Lehet érdemes lenne megvárni, hogy az ő kapcsolatuk milyen lesz 5 év múlva, ha egyáltalán járni fognak még. Na meg 5 éve nem randiztál szerintem totál elfelejtetted ,h mennyire nehéz normális embert találni. Semmi nem garantálja ,hogy ennyire figyelmes pali 2-3 hónap után szembe jön az utcán. Ne mások kapcsolata miatt szakíts hanem akkor ha már nem vagy szerelmes és nem akarsz vele lenni!
2015. jún. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem miért vártál 5évet egy ilyen semmilyen kapcsolatban.Az meg nem igaz hogy csak az elején kap virágot egy nő.Az évek múlásával én egyre többet kapok,nincs csökkenő tendencia.Ez alap,a többiről nem beszélve.
2015. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
En se ertem, de van olyan, hogy valami tok nyilvanvalo, de nem vesszuk eszre. Nem a hugj3k miattakqrok veget vetni ennek, hanem, mert nem vagyok boldog. Van egy napi rutin, ami berogzult, de semmi program, se nyitottsag, semmi nincsmar. Kb lakotarsak vagyunk, akik neha szexelnek.
2015. jún. 23. 14:38
 10/14 anonim ***** válasza:
33%
És miért 5 év után? És ha nincs húgod akkor, észre sem veszed? "jobbat érdemlek" igen, remélem kikapsz egy olyat aki virágokkal halmoz el és mellette félre k...fél. "sorra adtam alább az igényeimből" milyen kis megvilágosodott lettél.... mindezt 5 év után. Nem 1 év nem 2 hanem 5...jó gyors felfogású lehetsz. "dolgoztam a változáson" bocsi kis anyám itt mindenki azt mond amit akar. Honnan tudhatnánk, hogy mindent megtettél? És honnan tudod, hogy ő nem azért felejti el a dolgokat mert ő neki van elege a te képedből? Így az írásod alapján elég ilyen felszínes hisztis pi...nánk tűnsz!
2015. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!