Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire ciki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire ciki egy lánynak/nőnek ha zavarba jön egy férfitól? Mitől lehet már ez?

Figyelt kérdés

Mert én elég cikinek érzem, mert nem vagyok már tinédzser, mégis a munkahelyen egy ideje ahol dolgozok, ismerek valakit aki ráadásul egyik felettesem ami külön kellemetlen a számomra. Ahányszor beszélek vele, majdhogynem kezdettől fogva ahogy megismertem mindig zavarba jöttem tőle, ez az érzés pedig fokozódott mikor észrevettem hogy Ő is érdeklődik irántam. Ő is észrevette illetve mindig észreveszi rajtam és mosolyog, ahogy beszélgetünk is zavarba jövök, kerülöm a tekintetét, zavartan mosolygok, van úgy remeg a kezem azt igyekszem titkolni. Már mások is észrevették és ők is mosolyognak rajta, már viccelődnek is ezen. :) Hülyén érzem már magam.


Nem értem magamat, néha úgy viselkedek a közelében mint egy tinilány pedig nem kéne ebben a korban. Igaz hogy helyes férfi, és amúgy tetszene, de ez nem kellene hogy ok legyen arra hogy ilyen hatással legyen rám. Vannak ott más helyes pasik is tőlük mégse jövök zavarba, velük normálisan tudok beszélgetni. Nem úgy mint vele, van úgy hogy hebegek-habogok, vagy zavartan nevetgélek. De olyan is volt valamit oda adott nekem mert elveszítettem Ő találta meg és zavarba is jöttem és úgy meglepődtem egy hang nem jött ki csak néztem rémültem.

Már amikor elmegy mellettem a folyosón és épp nem vesz észre hanem néz előre már attól úgy érzem elkezd dobogni a szívem és izgatott leszek. De van úgy másfajta izgatottságot érzek. :)


Komolyan, mitől lehet ez? Ti fiúk/férfiak mit gondolnátok egy ilyen lányról, aranyosnak találnátok vagy inkább cikinek?

Talán szerelmes lennék belé? Annyira nagyon nem ismerem ahhoz hogy az legyek, habár nem mondom kellemes érzés látni és valamifajta boldogságot is érzek mikor meglátom reggel messziről hogy megy be az irodába


25/L



2015. júl. 3. 22:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani nálam pár évvel idősebb.
2015. júl. 3. 22:50
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos, egyebkent szexualis kemia, nem lehet vele tulzottan mit csinalni egy ido utan elmulik.
2015. júl. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem kortól függ, sokkal inkább tapasztalattól - ami látszik, hogy neked nem nagyon van ilyen téren. Tetszik neked, talán már szerelmes is kezdel lenni, ennyi. Ha akar tőled valamit, úgyis fog majd lépni, mert az nyilvánvaló számára is szerintem, hogy te nem vagy egy kezdeményező típus :D Nyugi, majd kialakul.
2015. júl. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen fajta tapasztalatról beszélsz #2, voltak kapcsolataim ;) némely téren nem vagyok az.


A kedveseim közül se volt rám mind ilyen hatással, volt akivel barátságként kezdődött a dolog majd több lett belőle, jól kijöttünk.


De ez más, mert alig ismertem és már akkor éreztem valamiért hatással van rám, ha a közelemben van is érzem, ha a szemébe nézek akkor végképp.....


Ezért is akartam kérdezni, ez valamiféle vonzalom ami így nyilvánul meg nálam?

2015. júl. 4. 21:52
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg személyiségtől függ. én lassan 40 évesen is zavarba tudok jönni, ha tetszik valaki...
2015. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok mint te, csak én 30-as férfi vagyok. Van egy munkatársnőm, korom beli, családja van, nagyon jól kijövünk, mégis állandóan figyelem, keresem, stb. Nem akarom megdugni, mégis vonzódom hozzá, mármint a társaságához. Ez szerintem egy kölcsönös szimpátia, és +valami, amit eddigi kapcsolataidban, barátságaidban nem találtál meg. Lehet h soha nem múlik el, lehet h egyzser csak elmúlik, nemtudom. Ezzel együtt kell élned, illetve nekem is élnem.
2015. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem viszont ez nem tapasztalatlanság, sem pedig szerelem kérdése. Meglehet persze, hogy vonzónak tartod és kialakulóban van valami, de zavarba nem ettől jössz. Minden ember más-más személyiség, akiknek különböző kisugárzása van. Vannak olyan férfiak, akik megjelenése (ha nem is az a klasszikus szépfiú vagy rossz fiú) egyszerűen kivált másokból egyfajta tiszteletet, csodálatot. Az ilyen férfi magabiztos (nem beképzelt!) jó kiállású, van tartása, tehát úgymond "erős". Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de sok olyan férfival találkoztam már életem során, akik nagyon kedvesek, jó lelkűek voltak, vagy épp beképzeltek, gonoszak egocentrikusak, de egyszerűen nem volt tartásuk. Mert sok ilyen ember létezik a világban akár elismerjük, akár nem. Ha viszont az ember olyannal találkozik szembe, akinek van, automatikusan egyfajta rajongást kezd el érezni, zavarba jön mellette, néha úgy is érzi, hogy az a férfi bármikor le tudná győzni... és egy nőnek ere szüksége van. Gondold át, ha a pasi ilyen kaliberű, akkor ez a magyarázata annak, amit érzel. És ha így van, ebből könnyen lehet szerelem. De vigyázz! Ezt a fajta kisugárzást minden nő megérzi és lecsap rá, az ilyen pasi pedig ezzel nagyon is tisztában van. Csak akkor érdemes komolyabban gondolkodni a dolgokon, ha ennek minden buktatójával szembe tudsz nézni. Egy ilyen emberre való kapcsolat gyönyörű ideig-óráig. De ha egyszer vége, nem tudod kiheverni addig, amíg nem találsz valakit, aki ugyanilyen mértékben képes levenni a lábadról. És mint mondtam, az ilyen pasik elég kevesen vannak :(


23/L

2015. júl. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nem mai kérdés, de van egy kis tapasztalatom a témában, ezt le is írom neked. Volt már alkalmam "klasszikus munkavállaló" és vezető beosztásban is dolgozni az eddigi életem során. Nem fogok ezzel szerintem újat mondani, bárhol megfigyelhető, hogy az ember a vezetőjéhez, feletteséhez teljesen máshogy áll hozzá. A nők, és általában a fiatalabb nők (20-as korosztály eleje) körében én is megfigyeltem ezt a fajta rajongást, amit te is észrevettél magadon. Ez személyem irányába úgy nyilvánult meg, hogy mindig próbáltak a kedvemben járni, néha egy-egy kisebb ajándék (bár ez azért ritka volt, nem is igazán szerettem), dícsérték az öltözékemet, vagy ha éppen felelős döntést kellett hozni, ami esetleg negatívumokkal is járt, akkor próbáltak vígasztalni, hogy helyesen döntöttem stb. Ha beszéltem velük, el-el kapták a tekintetüket, pirult az arcuk. A dolog nem ismeretlen, erről egész korrekt cikkek is születtek már. A hatalomhoz való vonzódás a dolog apropója. A vezető pozíció és az ezzel járó felérendeltségi viszony nagyon sok nőnek imponál. Ehhez szükség van egyfajta hajlamra is, fiatal korban is meg lehet figyelni, például szerelmes leszel valamelyik tanárodba vagy valamely híres ember iránt plátói szerelmet táplálsz.

Nagyon sokan az apakomplexust tartják ennek hátterében. A szüleink iránt is egyfajta rajongást érzünk, főleg fiatalon. Ha ne adj isten úgy kellett felnőnie egy lánynak, hogy nem volt édesapja, vagy a kapcsolata vele nem volt kielégítő, akkor ez a rajongás könnyen kivetülhet a szerelem területére is. Magyarul egy apakomplexusban szenvedő nő nagyon könnyen szerelembe tud esni egy nála magasabb pozíciót betöltő férfi irányába.

Ennek az egésznek nagyon veszélyes hátulütői vannak, meglepő módon nem csak a nő, hanem a férfi részéről is. Nagyon könnyen megeshet, hogy a vezető férfi személyisége teljesen más a hétköznapokban, mint a munkahelyén (meglepő módon nagyon sok az ilyen vezető).

Persze lehet teljesen más áll a háttérben, lehet akkor is tetszene, ha alattad állna a ranglétrán.

25/F

2016. febr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Érdekes amit mondasz utolsó, lehet benne valami, erre nem is gondoltam, hogy talán azért is vonzódom hozzá, mert felettem áll.

Azért se gondoltam erre, mert viszont van két másik közvetlen felettem álló férfi, akik viszont semmilyen érzést nem váltanak ki belőlem. A másik kettő közül az egyik szintén helyes, jóvágású (csak más típusú mint akiről írtam kérdésemben), talán valamivel magasabb rangú is, mégse érzek iránta semmit, pedig külsőleg ő is bejönne és másoknak is tetszik. Beszéltem vele többször (munkáról főleg), dolgoztam is vele, volt olyan véletlen hozzám ért, de semmi. Közömbös a számomra. Nem beszélve a másikról (a három közül), nem különösebben helyes, idősebb is, ahhoz képest ő kujon, és ő se váltott ki belőlem semmit.

Akiről viszont szó van kérdésemben, ha meglátom is zavarban leszek tőle, vagy ha elmegy mellettem. Pláne ha hozzám ér!! Olyan is volt már, kellemes volt nagyon....Egyben zavarba ejtő.

Nekem is eszembe jutott már más lehet a privát életben mint munkahelyen, talán meg kéne ismernem. :)

2016. febr. 12. 13:48
 10/11 anonim ***** válasza:
A dolog mindenképpen aranyos, kedves, de ha a férfi ismer, kihasználhatja ezt a helyzetet! Óvakodj tőle! Olvass el pár önismereti cikket, könyvet. Hirtelenjében csak a "Testbeszéd" jut ezsembe!
2016. febr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!