Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, pasik ha nektek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, pasik ha nektek nagyon megtetszik egy bizonyos lány/nő, de van barátja, akkor is bepróbálkoznátok nála? Ha igen, hogyan udvarolnátok neki, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Szóval ha többet vagytok együtt mondjuk munka ügy kapcsán, megtetszik nektek a nő/lány, megkedvelitek, jól kijöttök, látszik, hogy a lány is kedvel titeket, sőt lehet, hogy neki is tetszik a srác, de már régóta kapcsolatban él, de utalt már olyasmikre, hogy problémái vannak a kapcsolatban és többször is láttátok már szomorúnak emiatt. Ti lépnétek ha annyira bejönne nektek, mit tennétek, mivel adnátok a tudtára, hogy tetszik nektek (gesztusok, szóban, beszélgetéskor..)?

2015. júl. 4. 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbálkoznék, mert tiszteletben tartanám a párkapcsolatukat. Miért akarnám őket szétválasztani, amikor szeretik egymást? Nem vagyok ennyire önző.
2015. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem próbálkoznék be nála, maximum akkor, ha szakítanának.


"de utalt már olyasmikre, hogy problémái vannak a kapcsolatban és többször is láttátok már szomorúnak emiatt"


Na én ekkor szoktam azt mondani, hogy ilyen témákról nem vagyok hajlandó beszélni.

A barátzóna, meg a lelki szemetesláda helyzet kerülendő.

2015. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem próbálnám meg felszedni. Ha tudnám, hogy nem annyira boldog a jelenlegi párja mellett ÉS ő kezdeményezne, akkor belemennék.
2015. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Interferencia ***** válasza:
100%
Nem próbálkoznék be nála. Valószínűleg többet beszélnék vele, mint mással, de amíg nem szakít, addig nem tennék semmit. Már csak azért sem, mert ha esetleg netalántán kölcsönös lenne a dolog, nem vall túl erős jellemre, ha csak akkor szakítana a barátjával, ha már ott van neki a következő.
2015. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem próbálkoznék be nála, ennek két oka van, az egyik az, hogy nem szeretek más kapcsolatába beleszólni, én se örülnék neki, ha az én kapcsolatomba szólnának bele. A másik oka a dolognak az, hogyha közös munkahelyen vagytok, elég kellemetlen lenne, ha mondjuk rosszul végződne ez a próbálkozás.


Konkrétan én olyan lennék vele mint eddig, esetleg egy kicsit kedvesebb, de addig ameddig kapcsolatban van, nem lépnék. Sőt utána se egyből, mert aki kilép egy kapcsolatból nem biztos, hogy egyből bele akarna vágni egy másikba.

2015. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem másznék rá olyan nőre, akinek van hapsija. Undorító szokás. Ha esetleg lát bennem valamit, és már nem nagyon működik a kapcsolata, akkor lépjen ki belőle, maradjon egyedülálló néhány hónapig, és akkor esetleg lehet róla szó, hogy komolyabban "megmásszam". Rohadtul nem bírom azokat a nőket, akik pofátlan módra ugrálnak ki-be-ki-be a kapcsolataikból, csak mert fosnak az egyedülléttől.
2015. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem. Majd ha kilép a kapcsolatából, akkor ismerkedhetünk. addig nem érdekel!
2015. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Biztos,hogy nem.Egyébként a 6os hozzászóló teljesen jól leírta.
2015. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz a kapcsolata szakítson ennyi. Szerintem igen egy köre el vinném, de semmi több. Ha őt meg csalja én miért lennék kivétel?
2015. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
ilyennel már megütöttem a bokámat 2x is, és nem hagyta el a retardált párját.
2015. júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!