Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összevesztünk a párommal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk a párommal és eltűnt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Tavkapcsolatban élünk es tegnap osszevesztunk, azon hogy en koran elmentem aludni egy szo nélkül, o felhívott en meg leraztam hogy alszom. Ami igaz is volt mondjuk, de mindegy. Nem ez a lenyeg mert ez tenyleg semmiség, de ezeken nagyon meg tud sertodni. Viszont tegnap este kilenc óta nem elérhető sehol, meg se kapta az uzeneteket amiket irtam meg neki, teljesen felszivodott. Lehetőségem nincs ra hogy meglatogassam, szóval mit csinaljak? Szeretnem vele megbeszélni a dolgokat. Keressem a csaladjan keresztül? Hívjam fel? Mit tegyek? Nagyon hiányzik mar most

2015. máj. 19. 06:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak alszik úgy ahogy te tegnap.

Bár mi is csak/ilyen semmiségeken vesznénk össze... Ne aggódj, minden rendbe fog jönni

2015. máj. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Epp ezaz, hogy ennyit nem szokott, ilyenkor is mar rég beszelni szoktunk es el van tunve es nem tudom mit csinaljak :( Azert féltem is, habár tudom hogy direkt csinálja.
2015. máj. 19. 06:48
 3/13 B.I.G ***** válasza:
0%

Hát és is voltam ilyen helyezben mi 275 km re laktunk egymástol de mi nem bítuk 2 hónap után üösszeköltöztönk és eggyüt vagyubk 8 éve

de nekünk is volt mikor pl fősulizott nyíregyen hogy összekapunt iylen kis badarságon ha szeretmajd megbékél és felhív csak most te ne legyél vele lekezelő de azért adda a tuttára hogy nagyon betágyáztál hogy eltünk és nagyon rossz volt de monndom egy nap még nem gáz de ha estig semmi reakci a családján keresztül keresd fel csak a magadn nyugtatására hogy tudd hogy minden oké vele.És mivel most valőszínűleg kicsit be van pöccenve hagyd had nyugodjon meg szépen és ha szerete minden menni fog tovább most jött egy kis akadály megugorlyátok azt gó továpp papi nelégy elkeseredve.De azért ird meg mi lett aszzonnyal érdekerl.Miko az enyim ezt csinálta 4 napig nem tudtam róla semmit én mentem böszörmény nyíregyháza felkerestem mindenkit mint az őröltak eztán csak le akart nyuggodni hogy ne üvöltve beszéljük ezt át.Szóval hagyj neki időd még ha megkerűl akkor is és mond meg neki hogy neharagudjon ez így jött ki máskor jobban topponb leszel mikor telefononj kéne beszélnetek.Na majd írj

2015. máj. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Várj még. Mondjuk én nem bírom ki, hogy így megsértődjek, de szerintem a te esetedben sem lesz ez egy hosszú idő.


Amúgy ha végképp nem éred el, akkor jó ötlet a szülőket keresni, az biztos pont. Mikor barátom nálam volt, sem ő, sem én nem vettük fel a telefont, mert nem hallottuk hogy csörög, de anya által egyből elérte az anyukája. :D

2015. máj. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21:00-6:00-ig nem ír és már így parázol?:D
2015. máj. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha ma estig nem kerul elo keresd a szuleit hogy had beszelj vele. Mi is tavkapcsolatban elunk de lekopogom 3 ev alatt egyszer se vesztunk ossze ekkora hulyesegen!

18/L

2015. máj. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
adj ki körözést
2015. máj. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Írj neki üzenetet vagy suli/munka után hívd fel. Mondd, hogy nem így akartad. Majd megbékél.
2015. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Szemét voltál vele, és most Büntet!

De szard le majd akad másik!

A távkapcsolat szart sem ér!

2015. máj. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hívd fel, és mondd meg neki, hogy ne haragudjon, hogy letetted a telefont, de nagyon álmos voltál.
2015. máj. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!