Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok/nők, vannak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, vannak olyan férfi ismerősötök, aki nem kifejezetten néz ki jól, de ellenállhatatlanul vonzó és szexi a kisugárzása?

Figyelt kérdés
Én általában híres színészekkel vagyok úgy, hogy -bár nem néznek ki jól- de sugárzik belőlük alami megmagyarázhatatlanul szexi és férfias hozzáállás, ami miatt teljesen beléjük esek. Most például Jean Reno varázsolt el nagyon. A való életben, elérhető közelségben ismertek olyan hétköznapi férfit, akiben megvan ez a tulajdonság?

2015. júl. 5. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hajjaj!
2015. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen?:D
2015. júl. 5. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, egyvalaki kifejezetten nagy hatással van rám. Sármosnak sármos valamennyire, de alakra abszolút semmi, viszont már több éve egyszerűen megőrjít. :D Vonzódom is hozzá, többször már annyitól kezdek picit nedvesedni, hogy a közelében vagyok, és emberileg/belsőleg is megfogott. Szóval úgy en bloc mindene, az egész lénye tette ezt velem, és már megőrülök, hogy nem lehet az enyém.
2015. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oh igen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2015. júl. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyet ismerek, az exem. Van szemem, és mindig láttam hogy nála helyesebb pasik is vannak, meg jobb testűek (egészen átlagos az arca, a testalkata kifejezetten vékony, keskeny a válla, nem is túl magas) nekem mégis ő a legvonzóbb amióta ismerem. Valószínűleg a hatalmas szexuális kisugárzása miatt. Gátlástalanul lehetett vele bármiről beszélgetni, elképesztő energiák lengik körül. De bár ne lenne ilyen különleges, akkor már feledhetném végre : D
2015. júl. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bizony van! Teljesen átlagos srác, de olyan kisugárzása van, és ahogy rám néz a szemeivel... ohh hát igen! :)


Ott tartunk, hogy már nem merünk kettesben találkozni, mert eddig mindig egymásnak estünk, és hát be kell vallanom hihetetlen jó az ágyban is bizony! Megmagyarázhatatlanul vonzódom hozzá!

2015. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!