Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi akit kifejezet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi akit kifejezetten a szőrösebb nők izgatnak?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden nő szőrös. Csak borotválkoznak.
2013. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem egészen erre gondoltam.
2013. dec. 28. 14:06
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Engem izgat ha szorosebb! Csak a laba legyen borotvalt...
2013. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha szeretem az illetõt, akkor nem ttud zavarni a szõr. Amúgymeg az a természetes
2013. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bajusza ne legyen de amúgy igen...
2013. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy nem csak engem!

A mostani barátnőm igazi szőrmók és ilyenkor télen nem szedi le sehonnan.Sosem gondoltam,hogy ez ilyen izgató lesz nekem.

2013. dec. 28. 14:14
 7/10 anonim ***** válasza:
jaja, szerintem is az egyetlen feltétel, hogy tiszta legyen és ápolt, a többi már mindegy.... egyszer volt egy lány, akivel odáig fajult a dolog, hogy kinyaljam ,de egyszerűen nem tetszett a puncia, mert szőrös volt... legalább is akkor azt hittem, ez az ok... de most van barátnőm, és néha kicsit tovább hagyja nőni a nuniján a szőrt, és engem is csak izgat a helyzet (változatosság gyönyörködtet) szóval így utólag visszagondolva, akkor sem tetszett volna, ha nem szőrös...
2013. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is borzasztóan izgatnak a szőrösebb lányok, csak sajnos nem nagyon van már belőlük. Eddig egy bnőm volt szőrös, a többi fazonos, a mostani csupasz, de a szőrös izgatott a legjobban. Sőt, lehet h gáz, de minél szőrösebb a punci, annál izgatóbb nekem. Eddig csak két ilyen lányt láttam élőben, akinek nagyon szőrös puncija volt, többet nem. Írigyellek h neked ilyen bnőd van. 23/F
2013. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, ha jó szőrös a punci, a bikinivonalat se borotválja, még nyáron sem. És ha jó szőrös a hónalja is, és azt se borotválja nyáron sem.
2014. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik!
2014. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!